Upravit stránku
atumDenČasMístoProgramCena
1. 3.čtvrtek19:00sálJ. Musil - Čína30 Kč
2. 3.pátek19:00sálB-Trio - taneční večer s živou hudbou50 Kč
3. 3.sobota19:00sálPiffaraios & Toni dei Signori - Taši Delé aneb Dobrý den (ženský flétnový soubor a mužský sbor)40 Kč
4. 3.neděle13:00recepceVycházka Pardubicemi po stezce Viléma z Pernštejnazdarma
4. 3.neděle19:00sálM. Dostál, E. G. Pechánková - Od klasiky až po Beatles50 Kč
5. 3.pondělí15:00recepceHistorická prohlídka lázní s průvodkynízdarma
5. 3.pondělí19:00sálI. Nápravníková - Zdraví z bylin: fytoterapie30 Kč
5. 3.pondělí19:00s. jeskyněE. Motyčková - Muzikoterapie v solné jeskyni320 Kč
6. 3.úterý15:00sálVýtvarná dílna: velikonoční slané těstozdarma
6. 3.úterý19:00sálJ. Málková - Pochutiny pro naše zdraví30 Kč
7. 3.středa

18:30

sálPosezení s harmonikáři30 Kč
8. 3.čtvrtek19:00sálJ. Musil - Irsko30 Kč
9. 3.pátek19:00sálUni Star - taneční večer s živou hudbou50 Kč
11. 3.neděle13:30recepceBáje a pověsti (vycházka Pardubice)zdarma
12. 3.pondělí15:00recepceHistorická prohlídka lázní s průvodkynízdarma
12. 3.pondělí19:00sálV. Veselovská - Zahrady a parky Anglie30 Kč
12. 3.pondělí19:00s. jeskyněE. Motyčková - Muzikoterapie v solné jeskyni320 Kč
13. 3.úterý15:00sálVýtvarná dílna: patchworkzdarma
13. 3.úterý19:00sálJ. Matoušová: Biorezonanční metody - BICOM50 Kč
14. 3.středa19:00sálJ. Kalát - Laos30 Kč
15. 3.čtvrtek19:00sálL. Smitková - Večer s evergreeny50 Kč
16. 3.pátek19:00sálStanley Band - taneční večer s živou hudbou50 Kč
18. 3.neděle15:00recepceVycházka Pardubicemi po stezce Viléma z Pernštejnazdarma
19. 3.pondělí15:00recepceHistorická prohlídka lázní s průvodkynízdarma
19. 3.pondělí19:00sálI. Reková - Rakytník: sibiřský zázrak30 Kč
19. 3.pondělí19:00s. jeskyněE. Motyčková - Muzikoterapie v solné jeskyni320 Kč
20. 3.úterý15:00sálVýtvarná dílna: velikonoční inspiracezdarma
20. 3.úterý18:30recepceBřeznový koncert Komorní filharmonie Pardubice v Domě hudby v Pardubicích250 Kč
21. 3.středa18:30sálPosezení s harmonikáři30 Kč
22. 3.čtvrtek19:00sálZUŠ Pardubice - Polabiny30 Kč
23. 3.pátek19:00sálKV Band - taneční večer s živou hudbou50 Kč
25. 3.neděle13:30recepceBáje a pověsti (vycházka Pardubicemi)zdarma
25. 3.neděle19:00bistroDJ Malý - Hudební hádanky a reprodukovaná hudba k poslechu i tancizdarma
26. 3.pondělí15:00recepceHistorická prohlídky lázní s průvodkynízdarma
26. 3.pondělí19:00sálH. Moudrá - Čajový obřad a povídání o čaji30 Kč
26. 3.pondělí19:00s.jeskyněE. Motyčková - Muzikoterapie v solné jeskyni320 Kč
27. 3.úterý15:00sálVýtvarná dílna: velikonoční dekoracezdarma
27. 3.úterý19:00sálM. Blaho - Posezení s kytarou30 Kč
29. 3.čtvrtek19:00sálHonza Jareš - Koncert k výročí republiky50 Kč
30. 3.pátek19:00sálDuo Scarabeus - taneční večer s živou hudbou50 Kč
31. 3.sobota17:15recepce"Tančírna" (zájezd do Východočeského divadla v Pardubicích)290 Kč