Upravit stránku

Zastavte se na chvíli a pojďte s námi prožít krásný adventní čas plný vůní éterických olejů anýzu, citronu, pomeranče, koriandru a muškátu. V sauně zažijete opravdovou vánoční pohádku, která vás zahřeje a potěší. Luxusní pocit získáte při aromamasáži s voskem z horké masážní svíčky. Uklidňující a vánočně vyzdobené prostředí lázní s blahodárnými léčebnými procedurami, gastronomickými i kulturními zážitky vám přinese radost a energii pro další čas. Příjemné posezení u teplého jablečného závinu a kávy vám nabídne Lázeňská kavárna.

K pobytu:

Volné vstupy na veškerý kulturní program pořádaný lázněmi a konaný v areálu lázní po celou dobu pobytu (koncerty, výtvarné dílny, Adventní trh na kolonádě). Termíny jednotlivých akcí budou zveřejněny na https://llb.cz/lazenska-kultura.

Ceník pobytu na 3 dny s polopenzí (4 procedury)

Pavilon / kategorie ubytováníVedlejší sezóna
(1. 11. - 31. 12. 2019)
dvoulůžkový pokoj
osoba/pobyt
jednolůžkový pokoj
osoba/pobyt
Gočár / B2 395 Kč2 617 Kč
Veselý, Jubilejní, Bílý / A2 793 Kč3 337 Kč
Veselý / A PLUS3 065 Kč-

Pobyty zahrnují polopenzi výběrového typu. Plnou penzi lze dokoupit za 140 Kč / den. Pobyt začíná večeří a končí snídaní. V den příjezdu platí jednotné menu bez možnosti výběru.

  • V den příjezdu je pokoj připraven po 14. hodině, v den odjezdu je nutné uvolnit pokoj do 11. hodiny.
  • 10% SLEVA na WELLNESS POBYTY při nástupu v neděli nebo pondělí při délce pobytu max. 4 noci. Platí pouze v mimosezóně. Sleva neplatí na akční a cenově zvýhodněné pobyty.

  • K uvedeným pobytům je možné přikoupit ubytování na další noci a procedury.
  • Ceny nezahrnují lázeňský poplatek 15 Kč / osoba / noc vyjma osob starších 70 let, držitelů průkazu ZTP / P a jejich průvodce a jsou uvedeny včetně DPH.
  • Změna složení procedur obsažených ve „wellness pobytech“ za jiné je zpoplatněna částkou 100 Kč za každou měněnou proceduru.
  • 1/1 = 1 osoba v jednolůžkovém pokoji, 1/2 = 1 osoba ve dvoulůžkovém pokoji.