Upravit stránku
Do elektroléčby patří řada osvědčených technik, které spolehlivě působí proti bolesti a napjatosti svalů. Tyto techniky lépe prokrvují a mají příznivý vliv na zmenšení otoků. Magnetoterapie například urychlí hojení, Solux díky infračervenému zářiči prokrví a uvolní spasmy a svaly a kombinovaná elektroléčba pomáhá k mírnění nervových a svalových bolestí a při chronických bolestech páteře.

MAGNETOTERAPIE

Magnetoterapie urychluje hojení, uvolňuje svalové spasmy, zlepšuje prokrvení a má výrazný protizánětlivý a protibolestivý účinek.

  • Cena: 130 Kč/30 min. (čistý čas 25 min.)

TENS

Transkutánní elektrická elektroneurostimulace spočívá na principu, že vedení bolestivých vzruchů a vnímání bolesti je možné zmírnit až potlačit drážděním nervů na různých úrovních nervového systému. 

  • Cena: 130 Kč/15 min. (čistý čas 12 min.)

INTERFERENČNÍ PROUDY

Interferenční proudy mají silné analgetické účinky. Působí proti bolesti, lépe prokrvují ošetřovanou oblast a tak se postupně zlepšují metabolické vlastnosti tkáně.

  • Cena: 130 Kč/15 min. (čistý čas 12 min.)

DIADYNAMIK

Léčba spočívá ve využití smíšených proudů prostřednictvím elektrody přiložené přes namočenou roušku na postižené místo, jehož intenzita se volí podle subjektivní snášenlivosti pacienta. Má převážně protibolestivý a prokrvující efekt.

  • Cena: 130 Kč/10 min. (čistý čas 5 min.)

GALVANIZACE

Elektroléčba zvaná Galvanizace využívá stejnosměrný proud a speciální ochranné a léčebné roztoky. Procedura zlepšuje prokrvení a ovlivňuje nervové dráždivosti.

  • Cena: 130 Kč/20 min.

TRÄBERTOVY PROUDY

Pomocí elektrod se přes navlhčenou roušku aplikují pulsní proudy o nízké frekvenci. Metoda pomáhá k mírnění nervových a svalových bolestí a při chronických bolestech páteře. 

  • Cena: 130 Kč/12 min.

KOMBINOVANÁ ELEKTROLÉČBA

Pomocí elektrod se přes navlhčenou roušku aplikují pulsní proudy o nízké frekvenci. Metoda pomáhá k mírnění nervových a svalových bolestí a při chronických bolestech páteře. 

  • Cena: 140 Kč/15 min.

ULTRAZVUK

Ultrazvuk zlepšuje prokrvení, snižuje bolestivost a zmírňuje otoky, spasmy, prohřívá tkáně, rozpouští hematomy.

  • Cena: 130 Kč/10 min.