Upravit stránku
Pro krásnou pleť a tělo nabízíme pod naším jedinečným projektem Medical Wellness Clinic hned několik procedur. Pokud chcete bezbolestně a bez námahy zhubnout, určitě oceníte patentovanou technologii VANQUISH ME. Svěží a mladistvou pokožku v oblasti obličeje a dekoltu vám pak zajistí profesionální péče Protégé Elite či Anti-aging. Vyberte si procedury přesně pro vás. 

VANQUISH ME pro bezbolestné odstranění tuku

VANQUISH™ ME je nová neinvazivní patentovaná technologie pro odstranění tuku bez nutnosti rekonvalescence. 

  • Cena od 24 170 Kč/90 min. 
 

KŘIŠŤÁLOVÁ MASÁŽ OBLIČEJE S MASKOU

Procedura s čistými křišťály je královskou péčí pro pokožku obličeje, krku i dekoltu a také oázou klidu a relaxací nejen pro pleť, ale i pro celý organismus. 

  • Cena: 900 Kč/60 min. 

 

ANTISTRESOVÁ PÉČE O PLEŤ OBLIČEJE S MASÁŽÍ RUKOU

Anti-age  je exkluzivní procedura, která se zaměřuje převážně na zralou, stresovanou pokožku se známkami povadlosti, únavy a vyčerpání.

  • Cena: 800 Kč/60 min.

PÉČE O POKOŽKU OBLIČEJE A DEKOLTU

Tato ošetřující procedura je určena pro pleť  nedostatkem hydratace. Bez ohledu na věk věnuje maximální péči každému typu pokožky . Aktivuje správně fungující opravné, obnovující i regenerační procesy kůže.

  • Cena 2019 : 550 Kč/45 min
  • Cena 2020 : 600 Kč/45 min

PROTÉGÉ ELITE bezbolestná obnova pleti

Jedná se o neinvazivní metodu rychlým a bezbolestným zákrokem pro  obnovení mladistvého vzhledu pleti při zachování bezpečnosti a komfortu. 

  • Cena od 1 400 Kč/90 min.