Upravit stránku

Navštivte naši specializovanou kliniku Medical Wellness Clinic, kde se zaměřujeme mimo jiné i na estetickou péči. Pokud chcete bezbolestně a bez námahy zhubnout, určitě
oceníte patentovanou technologii VANQUISH™ ME . Svěží a mladistvou pokožku v oblasti obličeje a dekoltu vám pak zajistí profesionální metoda PROTÉGÉ ELITE. Jedná se o velmi účinnou neinvazivní metodu redukce vrásek a povadlé pleti. Využít můžete procedury určené ke zkrášlení pleti za použití profesionální pleťové a tělové kosmetiky německé značky BIODROGA. Biologické a biotechnologické účinné látky, zakomponované do textur jednotlivých produktů této značky, jsou vždy obsaženy v optimální  Koncentraci a zapracovány s ohledem na maximální šetrnost a viditelný efekt na pokožce. Produkty značky BIODROGA obsahují, pokud je to nutné, absolutně minimální
množství konzervačních látek a to většinou přírodního původu.

VANQUISH ME pro bezbolestné odstranění tuku

VANQUISH™ ME je nová neinvazivní patentovaná technologie pro odstranění tuku bez nutnosti rekonvalescence. 

  • Cena od 24 170 Kč/90 min. 
 

KŘIŠŤÁLOVÁ MASÁŽ OBLIČEJE S MASKOU

Procedura s čistými křišťály je královskou péčí pro pokožku obličeje, krku i dekoltu a také oázou klidu a relaxací nejen pro pleť, ale i pro celý organismus. 

  • Cena: 900 Kč/60 min. 

 

ANTISTRESOVÁ PÉČE O PLEŤ OBLIČEJE S MASÁŽÍ RUKOU - NOVINKA

Antistresová péče o pleť obličeje s efektem textilní masky od firmy BIODROGA. Jedná se o exkluzivní proceduru, která se zaměřuje převážně na zralou, stresovanou pokožku se známkami povadlosti, únavy a vyčerpání.

  • Cena: 1 000 Kč/60 min.

PÉČE O POKOŽKU OBLIČEJE A DEKOLTU

Tato ošetřující procedura je určena pro pleť  nedostatkem hydratace. Bez ohledu na věk věnuje maximální péči každému typu pokožky . Aktivuje správně fungující opravné, obnovující i regenerační procesy kůže.

  • Cena: 650 Kč/45 min

PROTÉGÉ ELITE bezbolestná obnova pleti

Jedná se o neinvazivní metodu rychlým a bezbolestným zákrokem pro  obnovení mladistvého vzhledu pleti při zachování bezpečnosti a komfortu. 

  • Cena: od 1 400 Kč/90 min.

VACUSHAPE - NOVINKA

VacuShape je speciální přístroj pro odstranění nežádoucí pomerančové kůže a koncentrované spalování tuků v problematických partiích.

  • Cena: 200 Kč/30 min.
  • Zvýhodněná cena pouze pro ubytované klienty během pobytu: 30 min. / 150 Kč