Upravit stránku

Přijeďte k nám na týdenní pobyt s jógou, načerpat energii, zbavit se stresu, posílit vnitřní klid, vyrovnanost a elán. Naladíte svou mysl, aby v ní bylo opět svěže a aby mohla koncentrovat svou pozornost tam, kde ji chceme mít. Krásou jógy je její univerzálnost, cvičit může každý - úplní začátečníci, mladí, senioři, lidé zcela zdraví nebo lidé se zdravotním trápením. Cvičíme v menších skupinkách, max. 6 osob.

Namasté.... těšíme se na Vás!

Pavilon / kategorie ubytováníCena za pobyt 8 dní / 7 nocí v termínu 24. 10. – 31. 10. 2020
dvoulůžkový pokoj
osoba/pobyt
jednolůžkový pokoj
osoba/pobyt
Veselý / A15 510 Kč18 240 Kč
Veselý / A PLUS17 540 Kč-
  • Přesné složení léčebného programu určí lékař na základě zjištění aktuálního zdravotního stavu. Počet procedur se pak může lišit.
  • Pobyty zahrnují plnou penzi výběrového typu (není-li uvedeno jinak), pobyt začíná obědem a končí snídaní. 
  • V den příjezdu je pokoj připraven po 14. hodině, v den odjezdu je nutné uvolnit pokoj do 10 hodin.
  • Uvedené ceny nezahrnují poplatek z pobytu 21 Kč / osoba / noc vyjma osob nevidomých a jejich průvodců, osob, které jsou považovány za závislé na pomoci jiné fyzické osoby podle zákona upravujícího sociální služby a jejich průvodců, držitelů průkazů ZTP/P a jejich průvodců, osob, kterým je poskytována lázeňská léčebně rehabilitační péče hrazená jako komplexní (KLP) a osob mladších 18 let.
  • Standardním nástupním dnem je kterýkoliv pracovní den.
  • Změna složení procedur obsažených v „pobytech pro samoplátce“ za jiné je zpoplatněna částkou 100 Kč za každou měněnou proceduru (s výjimkou procedur změněných lékařem ze zdravotních důvodů). 
  • Cenově zvýhodněné pobyty nelze kombinovat s jinými slevami a akčními nabídkami.

Úkony lékaře

  • Vyžádané ošetření samoplátce lázeňským lékařem při zhoršení zdravotního stavu je zpoplatněná služba. Jelikož toto ošetření není nasmlouváno se zdravotní pojišťovnou, ani není součástí pobytového balíčku, je za ošetření lékařem a drobné ordinace (např. vydání léků, předpis receptu, aplikace injekce, natočení EKG) účtován poplatek ve výši 200 Kč. Poplatek klient hradí při odchodu z lázeňského zařízení na recepci.

    Tento poplatek se nevybírá při nutnosti odvozu klienta do nemocnice či v případě poskytnutí neodkladné první pomoci.