Léčebné lázně Bohdaneč a.s.

Do našeho lázeňského týmu hledáme kolegyni na pozici Pokojská, která nám pomůže vytvářet příjemné a reprezentativní prostředí pro klientelu lázeňských hostů.

Požadavky:

– předchozí praxe v úklidu či ubytovacích službách včetně reference vítaná

– předpoklady pro týmovou spolupráci i schopnost samostatně plnit úkoly

– příjemné vystupování, proaktivní a zodpovědný přístup k práci

– komunikativní osobnost se zápalem pro práci ve službách, citem pro detail a kvalitu

Pracovní doba: Pondělí až pátek 5:00 – 13:30, cca jedenkrát měsíčně sobotní dopolední směna

Náplň práce:

– v brzkých ranních hodinách úklid úseku lázeňských procedur

– denní úklidy lázeňských pokojů (příprava pokojů pro příjezdy klientů – otírání povrchů, luxování, úklid wc a koupelen, mytí oken apod.

– denní úklidy obsazených pokojů

– generální úklid po odjezdu klientů, výměna a svoz ložního prádla a ručníků, úklid společné chodby a schodiště

Nabízíme:

– týden dovolené navíc

– zvýhodněné stravování

– dárkové poukazy, slevová karta, zvýhodněné procedury

– práce na hlavní pracovní poměr

– smlouva první rok na dobu určitou s možností prodloužení

Místo výkonu práce: areál Léčebných Lázní Bohdaneč, Masarykovo náměstí 6, 533 41 Lázně Bohdaneč