Upravit stránku

Dejte své dovolené nový rozměr a objevte kouzlo jedinečné lázeňské péče s výbornými službami, pestrou stravou a krásnou přírodou v Léčebných lázních Bohdaneč. Tento pobyt v sobě propojuje tradiční lázeňskou péči a moderní životní styl wellness. Užijete si relaxační procedury, koupele, masáže, pochutnáte si na bohaté stravě a volný čas můžete strávit procházkami v rozlehlém lázeňském parku nebo využít husté sítě cyklostezek. Tento pobyt je vhodný především pro páry, kteří si chtějí užít pohodu s lahví Prosecca a privátního whirlpoolu a dalších nabízených služeb.

Ceník pobytu na 8 dní s plnou penzí (vstupní lékařské vyšetření + 15 procedur)

Pavilon / kategorie ubytováníVedlejší sezóna
(1. 11. - 31. 12. 2020)
Hlavní sezóna
(1. 7. - 31. 10. 2020)
dvoulůžkový pokoj
osoba/pobyt
jednolůžkový pokoj
osoba/pobyt
dvoulůžkový pokoj
osoba/pobyt
jednolůžkový pokoj
osoba/pobyt
Veselý / A17 045 Kč20 090 Kč18 235 Kč21 490 Kč
Veselý / A PLUS18 235 Kč-20 265 Kč-
 • Přesné složení léčebného programu určí lékař na základě zjištění aktuálního zdravotního stavu. Počet procedur se pak může lišit.
 • Pobyty zahrnují plnou penzi výběrového typu (není-li uvedeno jinak), pobyt začíná obědem a končí snídaní. 
 • V den příjezdu je pokoj připraven po 14. hodině, v den odjezdu je nutné uvolnit pokoj do 10 hodin.
 • Uvedené ceny nezahrnují poplatek z pobytu 21 Kč / osoba / noc vyjma osob nevidomých a jejich průvodců, osob, které jsou považovány za závislé na pomoci jiné fyzické osoby podle zákona upravujícího sociální služby a jejich průvodců, držitelů průkazů ZTP/P a jejich průvodců, osob, kterým je poskytována lázeňská léčebně rehabilitační péče hrazená jako komplexní (KLP) a osob mladších 18 let.
 • Standardním nástupním dnem je kterýkoliv pracovní den.
 • Změna složení procedur obsažených v „pobytech pro samoplátce“ za jiné je zpoplatněna částkou 100 Kč za každou měněnou proceduru (s výjimkou procedur změněných lékařem ze zdravotních důvodů). 
 • Cenově zvýhodněné pobyty nelze kombinovat s jinými slevami a akčními nabídkami.
 • Úkony lékaře

  Vyžádané ošetření samoplátce lázeňským lékařem při zhoršení zdravotního stavu je zpoplatněná služba. Jelikož toto ošetření není nasmlouváno se zdravotní pojišťovnou, ani není součástí pobytového balíčku, je za ošetření lékařem a drobné ordinace (např. vydání léků, předpis receptu, aplikace injekce, natočení EKG) účtován poplatek ve výši 200 Kč. Poplatek klient hradí při odchodu z lázeňského zařízení na recepci.

  Tento poplatek se nevybírá při nutnosti odvozu klienta do nemocnice či v případě poskytnutí neodkladné první pomoci.