Upravit stránku

5denní léčebný lázeňský pobyt speciálně připravený pro zmírnění pocitů únavy a načerpání nové energie. Těšit se můžete na bylinné koupele, celkovou klasickou masáž, rehabilitační plavání, kyslíkovou terapii v podobě oxygenoterapie nebo na pobyt v solné jeskyni. Pár dní vyhrazených jenom pro sebe vám pomůže k navození harmonie a pohody do dalších dnů.

Ceník pobytu na 5 dní s plnou penzí (posouzení zdravotního stavu+ 10 procedur)

Pavilon / kategorie ubytování

  Vedlejší sezóna
1.1. - 31. 3. 2021
1. 12. - 23. 12. 2021 

    Mezisezóna
1. 4. - 30. 4. 2021
1. 10. - 30. 11. 2021

 

Hlavní sezóna
1. 5. - 30. 09. 2021

 

dvoulůžkový pokoj
osoba/pobyt
jednolůžkový pokoj
osoba/pobyt
dvoulůžkový pokoj
osoba/pobyt
jednolůžkový pokoj
osoba/pobyt
dvoulůžkový pokoj
osoba/pobyt
jednolůžkový pokoj
osoba/pobyt
Veselý / A6 990 Kč8 390 Kč7 790 Kč9 390 Kč8 590 Kč9 790 Kč
Veselý / A PLUS7 790 Kč-8 990 Kč-9 390 Kč-
  • Nástupní den: pondělí - pátek.
  • Přesné složení léčebného programu určí lékař na základě zjištění aktuálního zdravotního stavu. Počet procedur se pak může lišit.
  • Pobyty zahrnují plnou penzi základního typu, pobyt začíná obědem a končí snídaní. 
  • V den příjezdu je pokoj připraven po 14. hodině, v den odjezdu je nutné uvolnit pokoj do 10 hodin.
  • Uvedené ceny nezahrnují poplatek z pobytu 21 Kč / osoba / noc, který je stanovený vyhláškou města Lázní Bohdaneč. Poplatek z pobytu bude vybírán při příjezdu na recepci. Poplatek z pobytu se netýká osob nevidomých a jejich průvodců, osob, které jsou považovány za závislé na pomoci jiné fyzické osoby podle zákona upravujícího sociální služby a jejich průvodců, držitelů průkazů ZTP/P a jejich průvodců, osob, kterým je poskytována lázeňská léčebně rehabilitační péče hrazená jako komplexní (KLP) a osob mladších 18 let.
  • Možnost parkování v areálu lázní za poplatek 50 Kč / den.
  • Změna složení procedur obsažených v „pobytech pro samoplátce“ za jiné je zpoplatněna částkou 100 Kč za každou měněnou proceduru (s výjimkou procedur změněných lékařem ze zdravotních důvodů). 
  • Cenově zvýhodněné pobyty nelze kombinovat s jinými slevami a akčními nabídkami.

Úkony lékaře

Vyžádané ošetření samoplátce lázeňským lékařem při zhoršení zdravotního stavu je zpoplatněná služba. Jelikož toto ošetření není nasmlouváno se zdravotní pojišťovnou, ani není součástí pobytového balíčku, je za ošetření lékařem a drobné ordinace (např. vydání léků, předpis receptu, aplikace injekce, natočení EKG) účtován poplatek ve výši 200 Kč. Poplatek klient hradí při odchodu z lázeňského zařízení na recepci. Tento poplatek se nevybírá při nutnosti odvozu klienta do nemocnice, v případě poskytnutí neodkladné první pomoci, či v případě podezření na infekční onemocnění.