Léčebné lázně Bohdaneč a.s.

Dotazníkový systém ASK NOW

Vyjádřit své přání, podněty a případné stížnosti můžete zápisem vyjádřit na terminálech Ask Now umístěných na kolonádě, nebo si vyžádejte formulář na recepcích. Tyto zápisy jsou automaticky přenášeny kompetentním pracovníkům. Dotazník můžete rovněž vyplnit na našich internetových stránkách www.llb.cz.

Reklamace a uplatňování nároků vyplývajících z odpovědnosti Léčebných lázní Bohdaneč a.s. včetně podmínek uplatnění v rozporu se smlouvou a jejich vyřizování se řídí Reklamačním řádem, který je uveden na webových stránkách společnosti nebo je k nahlédnutí na recepcích pavilonů Veselý a Jubilejní.

Každý, kdo kompletně vyplní dotazník s uvedením jména, příjmení, korespondenční adresy,  e-mailu a telefonu, bude zařazen do čtvrtletní soutěže o poukázky na služby Léčebných lázní Bohdaneč a.s. Slosování proběhne každého 10. dne v měsíci následujícího po ukončení čtvrtletí. Výherci budou pravidelně uveřejňováni na našich webových stránkách www.llb.cz. V případě výhry Vás budeme kontaktovat na uvedené adrese.

Ceny

1. cena – poukázka na balíček procedur „Relaxační odpoledne“

aromatický zábal s mořskou řasou, klasická masáž celková, KORÉ – solná jeskyně, káva espresso a zákusek v Lázeňské kavárně

2. cena – poukázka na balíček procedur (Relaxační lázeň a masáž)

wellness přísadová koupel s bylinným olejem a suchým zábalem, wellness masáž částečná

3. cena – procedura „Sedativní masáž obličeje“

jemná uvolňující masáž svalů obličeje a vlasové části hlavy s využitím akupresury