Upravit stránku

Poslední měsíce potvrdily, jak důležitá je naše imunita i zdraví samotné. Ten, kdo je pracovně vytížený, však jen obtížně hledá dostatek volného času na nezbytné preventivní prohlídky, které dokážou včas odhalit případný zdravotní problém. Obvykle to totiž obnáší nesčetně telefonátů, termínů a zdlouhavé čekání u jednotlivých specialistů. Přesně pro ty klienty, kteří ocení kvalitní zdravotní péči na jednom místě a v krátkém čase je určen zcela nový koncept Medical Spa.

Filosofií celého konceptu Medical Spa jsou nadstandardní služby, které jsou založené na individuálním přístupu lékařského personálu ke každému klientovi. Základem je osobní přístup a soukromí. Jakmile klient projde nezbytným vstupním lékařským vyšetřením a laboratorní biochemickou diagnostikou, sestaví mu tým lékařů pobyt na míru a doporučí léčebný plán a postup, včetně následné návštěvy odborných léčebných pracovišť. 

Klienti lázní si mohou vybrat z pobytových programů, které obsahují širokou škálu laboratorních vyšetření, která slouží k zjištění celkového zdravotního stavu a vyloučení významných změn vedoucích k možnému onemocnění. 

Koncept Medical Spa je situován do nově uzpůsobeného sektoru lázní, kam nemá přístup veřejnost. Jedním z důležitých bodů konceptu je totiž bezpečnost a soukromí.