Léčebné lázně Bohdaneč a.s.

Nabídka wellness pobytů

Lázně na zkoušku

Program pobytu Lázně na zkoušku je navržen pro Váš ideální odpočinek, který stihnete za pouhé 3 dny. Těšit se můžete na wellness přísadovou koupel, klasickou částečnou masáž, relaxaci v KORÉ solné jeskyni i finské sauně a parní kabině. 

Wellness rozmazlování

Dopřejte si příjemné rozmazlování během lázeňského wellness pobytu. V průběhu čtyř dnů si odpočinete ve finské sauně a parní kabině, užijete si relaxaci v KORÉ solné jeskyni,  wellness přísadovou koupel s nepěnivým extraktem.

Wellness s vůní perníku

4denní relaxační pobyt speciálně připravený pro zlepšení nálady a načerpání nové energie. Zrelaxujte celé Vaše tělo i mysl a nechte se prohřát našimi procedurami. Jako dárek jsme pro Vás připravili perníček na uvítanou.

Dokonalé potěšení

5denní wellness pobyt, který nese trefný název Dokonalé potěšení, zrelaxuje celé Vaše tělo i mysl. Připravena je pro vás aromamasáž, wellness přísadová koupel s bylinnou solí nebo s bylinným olejem.

Zadáno ženám

Tento pobyt, věnovaný speciálně ženám, nabízí odpočinek, relaxaci a kosmetickou péči. Po celou dobu pobytu Vás budeme procedurami hýčkat a rozmazlovat.  Pár dní vyhrazených jenom pro sebe Vám dodá nejen novou energii, ale pomůže i k navození harmonie a pohody do dalších dnů.

Před vaším příjezdem se, prosím, seznamte s Konceptem bezpečných lázní: