Léčebné lázně Bohdaneč a.s.

PRO-KIN

Cvičení pomocí přístroje PRO-KIN napomáhá k úpravě postury a posílení hlubokého stabilizačního systému. Jeho činnost se projevuje nejdříve při prvním kontaktu s chodidly pacienta, měří jeho postoj a posturu. Na základě ohodnocené problematiky se pak u pacienta může budovat rehabilitační program na míru. Tento využívá tzv. dynamickou reakci našeho těla na změnu polohy, tj. momenty kdy tělo nemá ideální stabilitu a kdy se projevují vady fungování stabilizačního systému pohybového aparátu.

Na přístroji stabilitu hlídá elektro-hydraulický systém se dvěma motory, které regulují postoj těla ve dvou polohách a který reguluje právě projev jak statického tak i dynamického režimu. Toto pomáhá nejen v diagnostice určitých postojů (př.Romberg I, II a III), ale i při nastavení cvičení. Tomu napomáhá software na rychlé hodnocení a nastaveni rehabilitačního tréninku.

Délka trvání procedury: 45 min. 

Cena 2021: 800 Kč

Cena 2022: 880 Kč

Jak pomáhá:

Kdy nedoporučujeme:

 • Lázeňské procedury mohou absolvovat pouze osoby starší 18 let, výjimku tvoří solná jeskyně a plavání. Solná jeskyně a plavání jsou do 15 let přístupné pouze v doprovodu dospělé osoby.
 • Whirlpool, finskou saunu a parní kabinu, mohou navštěvovat osoby do 18 let pouze v doprovodu dospělé osoby. Finská sauna a parní kabina je smíšená (společná pro muže a ženy). V našich lázních máte možnost využít pronájmu privátní wellness zóny.
 • Procedury je nutné objednávat minimálně 21 dní před plánovaným absolvováním procedury.
 • Změna složení procedur obsažených v „pobytech pro samoplátce“ za jiné je zpoplatněna částkou 100 Kč za každou měněnou proceduru, tím se rozumí i změna času procedury (s výjimkou procedur změněných lékařem ze zdravotních důvodů).
 • Procedury, dárkové poukazy nebo permanentky je možno zakoupit či objednat osobně na všech recepcích, telefonicky na čísle 466 860 274 nebo e-mailem na wellness@llb.cz.
 • Dovolujeme si vás požádat o dodržování stanovených časů konání procedur – na proceduru je třeba dostavit se 5 –10 minut před jejím začátkem (z důvodu dostatečné přípravy na proceduru). V případě zpoždění ztrácíte nárok na poskytnutí a náhradu procedury.
 • Za nedostavení se na proceduru bez oznámení bude uplatněn storno poplatek ve výši 100 % z ceny procedury.
 • Masáže (klasické, lávovými kameny, aromamasáže, atd.) a tepelné procedury (slatina, finská sauna, parní kabina, rašelinové obklady, atd.) lze absolvovat maximálně v počtu jedné procedury za den. V letních měsících je u tepelných procedur nutné zvážit možné riziko přehřátí organismu.
 • Permanentky po uplynutí doby jejich platnosti již není možné uplatnit, prodloužit či za ně vrátit peníze nebo poskytnout náhradu.
 • Celkové časy procedur uvedené v katalogu jsou časy, které kromě samotné procedury zahrnují svlékání, aplikaci přípravků, sprchování, oblékání apod.
 • Dárkové poukazy před uplynutím doby jejich platnosti je možné prodloužit za paušální částku 200 Kč.

Máte zájem o proceduru? Pro objednání nebo více informací nás kontaktujte na tel. 466 860 274 (všední dny 7:00 – 12:00, 13:00 – 15:30) nebo na emailu wellness@llb.cz.

ZAUJALA VÁS NAŠE NABÍDKA?

zarezervujte si svůj termín