Léčebné lázně Bohdaneč a.s.

Navštivte naši specializovanou kliniku Medical Wellness Clinic, kde se zaměřujeme mimo jiné i na estetickou péči.  Svěží a mladistvou pokožku v oblasti obličeje a dekoltu vám pak zajistí profesionální metoda PROTÉGÉ ELITE. Jedná se o velmi účinnou neinvazivní metodu redukce vrásek a povadlé pleti. Využít můžete procedury určené ke zkrášlení pleti za použití profesionální pleťové a tělové kosmetiky německé značky BIODROGA. Biologické a biotechnologické účinné látky, zakomponované do textur jednotlivých produktů této značky, jsou vždy obsaženy v optimální  Koncentraci a zapracovány s ohledem na maximální šetrnost a viditelný efekt na pokožce. Produkty značky BIODROGA obsahují, pokud je to nutné, absolutně minimální množství konzervačních látek a to většinou přírodního původu.

Křišťálová masáž obličeje maskou

Procedura s čistými křišťály je královskou péčí pro pokožku obličeje, krku i dekoltu a také oázou klidu a relaxací nejen pro pleť, ale i pro celý organismus.  

Antistresová péče o pleť obličeje s masáží rukou

Antistresová péče o pleť obličeje s efektem textilní masky od firmy BIODROGA. Jedná se o exkluzivní proceduru, která se zaměřuje převážně na zralou, stresovanou pokožku se známkami povadlosti, únavy a vyčerpání.

Péče o pokožku obličeje a dekoltu

Tato ošetřující procedura je určena pro pleť  nedostatkem hydratace. Bez ohledu na věk věnuje maximální péči každému typu pokožky . Aktivuje správně fungující opravné, obnovující i regenerační procesy kůže.

Parafínový zábal rukou

Parafínový zábal je velmi příjemná a účinná aplikace teplého kosmetického parafínu. Dochází k celkovému prohřátí, prokrvení a hydrataci ošetřené pokožky rukou.

PROTÉGÉ ELITE bezbolestná obnova pleti

Jedná se o neinvazivní metodu rychlým a bezbolestným zákrokem pro  obnovení mladistvého vzhledu pleti při zachování bezpečnosti a komfortu. 

VACUSHAPE - NOVINKA

VacuShape je speciální přístroj pro odstranění nežádoucí pomerančové kůže a koncentrované spalování tuků v problematických partiích.