Léčebné lázně Bohdaneč a.s.

Wellness přísadová koupel

Koupel v přírodní minerální vodě je vhodná pro celkovou regeneraci, při únavě, po fyzické zátěži a sportu, uvolňuje svalová napětí. Je možné si zvolit z několika druhů přísad:
Aromatická bylinná sůl (výběr z několika vůní od tradiční německé značky KNEIPP) – napomáhá při regeneraci těla a mysli, odstraňuje napětí při vyčerpání a stresu, ulevuje při respiračních onemocněních.
Bylinný olej (výběr z několika vůní od tradiční německé značky KNEIPP) – snižuje pnutí a pečuje o hebkost pleti, je vhodný pro zklidnění a dobré usínání, pro znovuzískání duševní rovnováhy, uvolňuje a osvěžuje.
Nepěnivý extrakt (máta nebo kosodřevina) – uvolňuje a osvěžuje, upravuje krevní oběh a podporuje srdeční činnost, podporuje látkovou výměnu, zpevňuje pokožku a podkožní vazivo, pomáhá předcházet bolestem svalů a kloubů.
Vinný extrakt – klidová koupel se šumivou koulí s vinným extraktem zvlhčuje a vyživuje suchou pokožku během koupele. Kombinace hroznových olejů a rostlinných výtažků, synergicky působí v boji proti stárnutí, chrání před oxidačním stresem.

Délka trvání procedury: 30 min. (z toho 15 min. koupel + 15 min. suchý zábal)

Cena: 350 Kč

Jak pomáhá:

Kdy nedoporučujeme:

 • Lázeňské procedury mohou absolvovat pouze osoby starší 18 let, výjimku tvoří solná jeskyně a plavání. Solná jeskyně a plavání jsou do 15 let přístupné pouze v doprovodu dospělé osoby.
 • Whirlpool, finskou saunu a parní kabinu, mohou navštěvovat osoby do 18 let pouze v doprovodu dospělé osoby. Finská sauna a parní kabina je smíšená (společná pro muže a ženy). V našich lázních máte možnost využít pronájmu privátní wellness zóny.
 • Procedury je nutné objednávat minimálně 21 dní před plánovaným absolvováním procedury.
 • Změna složení procedur obsažených v „pobytech pro samoplátce“ za jiné je zpoplatněna částkou 100 Kč za každou měněnou proceduru, tím se rozumí i změna času procedury (s výjimkou procedur změněných lékařem ze zdravotních důvodů).
 • Procedury, dárkové poukazy nebo permanentky je možno zakoupit či objednat osobně na všech recepcích, telefonicky na čísle 466 860 274 nebo e-mailem na wellness@llb.cz.
 • Dovolujeme si vás požádat o dodržování stanovených časů konání procedur – na proceduru je třeba dostavit se 5 –10 minut před jejím začátkem (z důvodu dostatečné přípravy na proceduru). V případě zpoždění ztrácíte nárok na poskytnutí a náhradu procedury.
 • Za nedostavení se na proceduru bez oznámení bude uplatněn storno poplatek ve výši 100 % z ceny procedury.
 • Masáže (klasické, lávovými kameny, aromamasáže, atd.) a tepelné procedury (slatina, finská sauna, parní kabina, rašelinové obklady, atd.) lze absolvovat maximálně v počtu jedné procedury za den. V letních měsících je u tepelných procedur nutné zvážit možné riziko přehřátí organismu.
 • Permanentky po uplynutí doby jejich platnosti již není možné uplatnit, prodloužit či za ně vrátit peníze nebo poskytnout náhradu.
 • Celkové časy procedur uvedené v katalogu jsou časy, které kromě samotné procedury zahrnují svlékání, aplikaci přípravků, sprchování, oblékání apod.
 • Dárkové poukazy před uplynutím doby jejich platnosti je možné prodloužit za paušální částku 200 Kč.

ZAUJALA VÁS NAŠE NABÍDKA?

zarezervujte si svůj termín