Léčebné lázně Bohdaneč a.s.

Amma masáž

Jedná se o druh masáže, která má své kořeny v japonské akupunktuře. V českém překladu znamená amma masáž „uklidňovat, nebo také uvolňovat rukama“. Jejím cílem je tedy uvolnit ztuhlé svalstvo, které je dnešním způsobem života nerovnoměrně zatěžováno a působí tak řadu problémů.
Amma masáž je často chápána jako masáž budoucnosti, neboť v sobě spojuje poznatky východní filozofie a potřeby moderního světa. Je tedy rychlá, účinná a má výborné relaxační a regenerační schopnosti. Jak již bylo  uvedeno, masáž čerpá z japonské akupunktury. To znamená, že pracuje s energetickými drahami a akupunkturními body, jejichž prostřednictvím ovlivňuje určité orgány, upravuje tok energie v těle a tak navozuje v těle rovnováhu. Právě narušené energetické proudění stojí totiž v pozadí mnoha problémů a nemocí, které je možné touto cestou zmírnit, či zcela odstranit.

Délka trvání procedury: 20 min.

Cena 2021: 350 Kč

Cena 2022: 390 Kč

Oblíbená je amma masáž zejména u osob, které tráví většinu dne prací v sedě a pod tlakem a je u nich tedy vysoká pravděpodobnost nejrůznějších blokád. Masáž pak představuje rychlou úlevu a přináší novou energii a chuť do práce. 
Průběh této netradiční masáže je specifický především polohou masírovaného. Oproti klasické masáži, která se provádí v leže, při amma masáži klient sedí na speciální židli, v poloze, která umožňuje hluboké uvolnění. Samotná masáž pak využívá ke stimulaci akupunkturních bodů hluboké hmaty japonské masáže shiatsu, tedy přesně daný sled pohybů, který vede k rozproudění energie v organismu. Masíruje se přes lehký oděv.

Jak pomáhá:

Kdy nedoporučujeme:

 • Lázeňské procedury mohou absolvovat pouze osoby starší 18 let, výjimku tvoří solná jeskyně a plavání. Solná jeskyně a plavání jsou do 15 let přístupné pouze v doprovodu dospělé osoby.
 • Whirlpool, finskou saunu a parní kabinu, mohou navštěvovat osoby do 18 let pouze v doprovodu dospělé osoby. Finská sauna a parní kabina je smíšená (společná pro muže a ženy). V našich lázních máte možnost využít pronájmu privátní wellness zóny.
 • Procedury je nutné objednávat minimálně 21 dní před plánovaným absolvováním procedury.
 • Změna složení procedur obsažených v „pobytech pro samoplátce“ za jiné je zpoplatněna částkou 100 Kč za každou měněnou proceduru, tím se rozumí i změna času procedury (s výjimkou procedur změněných lékařem ze zdravotních důvodů).
 • Procedury, dárkové poukazy nebo permanentky je možno zakoupit či objednat osobně na všech recepcích, telefonicky na čísle 466 860 274 nebo e-mailem na wellness@llb.cz.
 • Dovolujeme si vás požádat o dodržování stanovených časů konání procedur – na proceduru je třeba dostavit se 5 –10 minut před jejím začátkem (z důvodu dostatečné přípravy na proceduru). V případě zpoždění ztrácíte nárok na poskytnutí a náhradu procedury.
 • Za nedostavení se na proceduru bez oznámení bude uplatněn storno poplatek ve výši 100 % z ceny procedury.
 • Masáže (klasické, lávovými kameny, aromamasáže, atd.) a tepelné procedury (slatina, finská sauna, parní kabina, rašelinové obklady, atd.) lze absolvovat maximálně v počtu jedné procedury za den. V letních měsících je u tepelných procedur nutné zvážit možné riziko přehřátí organismu.
 • Permanentky po uplynutí doby jejich platnosti již není možné uplatnit, prodloužit či za ně vrátit peníze nebo poskytnout náhradu.
 • Celkové časy procedur uvedené v katalogu jsou časy, které kromě samotné procedury zahrnují svlékání, aplikaci přípravků, sprchování, oblékání apod.
 • Dárkové poukazy před uplynutím doby jejich platnosti je možné prodloužit za paušální částku 200 Kč.

Máte zájem o proceduru? Pro objednání nebo více informací nás kontaktujte na tel. 466 860 274 (všední dny 8:00 – 16:30) nebo na emailu wellness@llb.cz.

ZAUJALA VÁS NAŠE NABÍDKA?

zarezervujte si svůj termín