Léčebné lázně Bohdaneč a.s.

Přijďte si k nám užít pohodu a relaxaci v naší wellness zóně. Milovníkům saunování nabízíme finskou saunu a parní kabinu, zrelaxovat můžete ve whirlpoolu. Odpočiňte si v příjemném prostředí, které vám přivodí nezapomenutelné chvíle pohody a uvolnění z každodenního stresu. Pronajměte si privátní wellness zónu jenom pro sebe a užijte si tak absolutního soukromí.

Pronájem privátní wellness zóny

Pronajměte si wellness zónu jenom pro sebe. Využívat můžete vířivku, finskou saunu a parní kabinu zcela nerušeně. 

Plavání

Bazén v areálu nabízí mimo kondiční plavání také léčivou sílu minerální vody z hlubokého artézského vrtu. 

Whirlpool

Vířivá voda uvolňuje svalový tonus, zlepšuje metabolismus, odstraňuje stres a napětí a zvyšuje celkovou imunitu organismu. Posiluje krevní oběh kardiovaskulárního systému i svaly a přispívá k hubnutí.

Finská sauna a parní kabina

Saunování a pára pomáhá zvyšovat odolnost organismu proti onemocněním dýchacích cest, urychluje vyplavování toxických látek z těla a odbourává stres. Finská sauna a parní kabina je smíšená (společná pro muže a ženy).

KORÉ solná jeskyně

V KORÉ solné jeskyni si odpočinete díky unikátnímu a nenapodobitelnému klima, které je tvořeno působením velkého množství soli. Tuto metodu inhalace soli rozptýlené ve vzduchu využívali s velkou úspěšností již starořečtí lékaři.

Fitness