Léčebné lázně Bohdaneč a.s.

Zábaly jsou intenzivní formou relaxace a péče o pokožku. Procedura je velmi oblíbená, tělu dopřeje uvolnění a uklidnění svalů i hydrataci pokožky spojenou s jejím zpevněním. Dle aplikované látky mají zábaly vedle podílu na zeštíhlení a tvarování těla mnoho významných účinků pro lidské zdraví. Některé zábaly jsou vzhledem ke svému charakteru aplikovány v našich unikátních zábalových vanách (teplém vodním lůžku), které ještě znásobují účinky jednotlivých přísad. Ostatní zábaly jsou aplikovány lokálně tak, aby bylo dosaženo maximální efektivity zábalu. Po zábalu následuje vždy odpočinek na lehátku. Nosnost zábalové vany je max. 110 kg.

Avokádový zábal

Exkluzivní avokádový zábal s obsahem čistého hedvábí zahalí tělo do absolutního luxusu. Díky vysokému obsahu tuků, minerálů a vitamínů výtečně revitalizuje pokožku a přidá jí jasný a svěží vzhled.

Aromatický zábal s mořskou řasou

Mořské řasy obsahují stonásobně koncentrované účinné složky, např. minerální soli, vápník, draslík, hořčík, vitamíny a aminokyseliny. Aktivní látky umožní zlepšení mikrocirkulace. 

Čokoládový zábal

Při proceduře je aplikována pravá belgická 70% čokoláda s vysokým obsahem kakaových složek bez dalších přidaných látek. Obsahuje čisté přírodní antioxidanty, vitamíny, minerály, aminokyseliny a kakaové máslo.

Zábal se zeleným čajem

Číňané tvrdí, že zelený čaj udržuje člověka mladým a obsah kalcia, železa, fluoridů, draslíku, magnézia, sodíku, fosforu, zinku, vitamínů a dalších látek je pro tělo velikým životním elixírem. 

Anticelulitidní zábal

Jedná se o zpevňující, detoxikační, anticelulitidní ošetření těla za využití přípravků značky ISCHIA BEAUTY, obsahujících termální vodu bohatou na soli, vápník, draslík – prvky nezbytné pro správnou funkci buněk. 

Skořicový zábal

Skořicový zábal je velice účinná a provoněná procedura, která pomáhá k tvarování postavy a bojuje proti celulitidě. Speciální krém nanášíme na postižená místa dolních končetin, která překryjeme termofólií. Aplikace zábalu probíhá na lehátku.