Léčebné lázně Bohdaneč a.s.

Anticelulitidní zábal

Celulitidou trpí v dnešní době čím dál více lidí, nejvíce jsou postižené ženy. Zvýšený výskyt souvisí s nezdravým životním stylem, špatným pitným režimem nebo nedostatkem pohybu. Díky špatnému lymfatickému toku a krevnímu oběhu se odumřelé buňky nevyplavují přirozeným způsobem z těla ven a usazují se v podkoží, čímž vzniká tzv. „pomerančová kůže“. Anticelulitidní zábal je velmi účinná procedura, která pomáhá při tvarování postavy a proti celulitidě. Na samém začátku ošetření klient absolvuje tělový peeling  s cukrovými perlami, po osprchování se na problematické partie (hýždě,břicho,stehna a boky) nanese speciální aromatický zábal s mořskou řasou. Aplikace probíhá ve speciální zábalové vaně, která zajistí konstantní teplotu zábalu po celou dobu procedury. Nakonec je tělo ošetřeno anticelulitidním tělovým krémem s formujícím účinkem. Při anticelulitidním ošetření jsou používány kosmetické produkty firmy BIODROGA.

Délka trvání procedury: 45 min., z toho 20 min. v zábalové vaně

Cena: 650 Kč

Jak pomáhá:

Kdy nedoporučujeme:

 • Lázeňské procedury mohou absolvovat pouze osoby starší 18 let, výjimku tvoří solná jeskyně a plavání. Solná jeskyně a plavání jsou do 15 let přístupné pouze v doprovodu dospělé osoby.
 • Whirlpool, finskou saunu a parní kabinu, mohou navštěvovat osoby do 18 let pouze v doprovodu dospělé osoby. Finská sauna a parní kabina je smíšená (společná pro muže a ženy). V našich lázních máte možnost využít pronájmu privátní wellness zóny.
 • Procedury je nutné objednávat minimálně 21 dní před plánovaným absolvováním procedury.
 • Změna složení procedur obsažených v „pobytech pro samoplátce“ za jiné je zpoplatněna částkou 100 Kč za každou měněnou proceduru, tím se rozumí i změna času procedury (s výjimkou procedur změněných lékařem ze zdravotních důvodů).
 • Procedury, dárkové poukazy nebo permanentky je možno zakoupit či objednat osobně na všech recepcích, telefonicky na čísle 466 860 274 nebo e-mailem na wellness@llb.cz.
 • Dovolujeme si vás požádat o dodržování stanovených časů konání procedur – na proceduru je třeba dostavit se 5 –10 minut před jejím začátkem (z důvodu dostatečné přípravy na proceduru). V případě zpoždění ztrácíte nárok na poskytnutí a náhradu procedury.
 • Za nedostavení se na proceduru bez oznámení bude uplatněn storno poplatek ve výši 100 % z ceny procedury.
 • Masáže (klasické, lávovými kameny, aromamasáže, atd.) a tepelné procedury (slatina, finská sauna, parní kabina, rašelinové obklady, atd.) lze absolvovat maximálně v počtu jedné procedury za den. V letních měsících je u tepelných procedur nutné zvážit možné riziko přehřátí organismu.
 • Permanentky po uplynutí doby jejich platnosti již není možné uplatnit, prodloužit či za ně vrátit peníze nebo poskytnout náhradu.
 • Celkové časy procedur uvedené v katalogu jsou časy, které kromě samotné procedury zahrnují svlékání, aplikaci přípravků, sprchování, oblékání apod.
 • Dárkové poukazy před uplynutím doby jejich platnosti je možné prodloužit za paušální částku 200 Kč.

Máte zájem o proceduru? Pro objednání nebo více informací nás kontaktujte na tel. 466 860 274 (všední dny 8:00 – 16:30) nebo na emailu wellness@llb.cz.

ZAUJALA VÁS NAŠE NABÍDKA?

zarezervujte si svůj termín