Upravit stránku

Nabízíme pobyt speciálně vytvořený našimi lázeňskými lékaři na doléčení a rehabilitaci po prodělaném onemocnění Covid-19, který se zaměřuje na přetrvávající únavu, bolesti kloubů, svalů, dušnost, ztrátu čichu a zlepšení tělesné a psychické kondice. Celkový zdravotní stav organismu prověří vstupní lékařské vyšetření a laboratorní screening, srdeční činnost zkontrolujeme při EKG. Samozřejmostí je následná lékařská konzultace k výsledkům vyšetření. Během vašeho pobytu v lázních budete trénovat své čichové buňky při aromaterapeutické koupeli či aromamasáži, dýchací systém nastartuje ke správné činnosti oxygenoterapie, dechová cvičení a pobyt v solné jeskyni. Bolestem svalů uleví rehabilitační plavání v bazénu s přírodní minerální vodou. Na detoxikaci Vašeho organismu a bolestech kloubů zapracuje bohdanečská slatina a celkový proces posílení vitality umocní krásné prostředí lázní a procházky v lázeňském parku.

Ceník pobytu na 8 dní s plnou penzí (vstupní lékařské vyšetření + 24 procedur)

Pavilon / kategorie ubytování

 Vedlejší sezóna
1.1. - 31. 3. 2021
1. 12. - 23. 12. 2021 

 Mezisezóna
1. 4. - 30. 4. 2021
1. 10. - 30. 11. 2021

 

Hlavní sezóna
1. 5. - 30. 09. 2021

 

dvoulůžkový pokoj
osoba/pobyt
jednolůžkový pokoj
osoba/pobyt
dvoulůžkový pokoj
osoba/pobyt
jednolůžkový pokoj
osoba/pobyt
dvoulůžkový pokoj
osoba/pobyt
jednolůžkový pokoj
osoba/pobyt
Veselý / A16 050 Kč18 500 Kč17 450 Kč20 250 Kč18 850 Kč20 950 Kč
Veselý / A PLUS17 450 Kč-19 550 Kč-20 250 Kč-
  • Nástupní den: pondělí - pátek.
  • Přesné složení léčebného programu určí lékař na základě zjištění aktuálního zdravotního stavu. Počet procedur se pak může lišit.
  • Pobyty zahrnují plnou penzi základního typu, pobyt začíná obědem a končí snídaní. 
  • V den příjezdu je pokoj připraven po 14. hodině, v den odjezdu je nutné uvolnit pokoj do 10 hodin.
  • Uvedené ceny nezahrnují poplatek z pobytu 21 Kč / osoba / noc, který je stanovený vyhláškou města Lázní Bohdaneč. Poplatek z pobytu bude vybírán při příjezdu na recepci. Poplatek z pobytu se netýká osob nevidomých a jejich průvodců, osob, které jsou považovány za závislé na pomoci jiné fyzické osoby podle zákona upravujícího sociální služby a jejich průvodců, držitelů průkazů ZTP/P a jejich průvodců, osob, kterým je poskytována lázeňská léčebně rehabilitační péče hrazená jako komplexní (KLP) a osob mladších 18 let.
  • Možnost parkování v areálu lázní za poplatek 50 Kč / den.
  • Změna složení procedur obsažených v „pobytech pro samoplátce“ za jiné je zpoplatněna částkou 100 Kč za každou měněnou proceduru (s výjimkou procedur změněných lékařem ze zdravotních důvodů). 
  • Cenově zvýhodněné pobyty nelze kombinovat s jinými slevami a akčními nabídkami.

Úkony lékaře

Vyžádané ošetření samoplátce lázeňským lékařem při zhoršení zdravotního stavu je zpoplatněná služba. Jelikož toto ošetření není nasmlouváno se zdravotní pojišťovnou, ani není součástí pobytového balíčku, je za ošetření lékařem a drobné ordinace (např. vydání léků, předpis receptu, aplikace injekce, natočení EKG) účtován poplatek ve výši 200 Kč. Poplatek klient hradí při odchodu z lázeňského zařízení na recepci. Tento poplatek se nevybírá při nutnosti odvozu klienta do nemocnice, v případě poskytnutí neodkladné první pomoci, či v případě podezření na infekční onemocnění.