Upravit stránku

Rezervace termínu pobytu (KLP) - časná pooperační rehabilitace

  VII/10 - Stavy po ortopedických operacích s použitím kloubní náhrady

  VII/99 - Stavy po ortopedických operacích s použitím kloubní náhrady, ve kterých se jedná o přímé přeložení ze zdravotnického zařízení poskytovatele akutní lůžkové péče
 • Položky označené hvězdičkou (* ) jsou povinné.

  REZERVACE KOMPLEXNÍ LÁZEŇSKÉ PÉČE (KLP) PRO DOSPĚLÉ - ČASNÁ POOPERAČNÍ REHABILITACE PRO INDIKACE VII/10 a VII/99

  Rezervační poplatek za předběžnou rezervaci činí 1.000 Kč a je nevratný. Splatnost poplatku je 14 dní od data potvrzení předběžné rezervace KLP - časná pooperační rehabilitace. Datem úhrady se rozumí datum připsání platby na účet lázní.

  Smluvní vztah mezi společností Léčebné lázně Bohdaneč a.s., se sídlem Masarykovo nám. 6, 533 41 Lázně Bohdaneč, IČ: 47452421, zapsané v OR u KS v Hradci Králové, odd. B, vl. 807 a objednatelem se vedle potvrzené objednávky služeb nehrazených zdravotní pojišťovnou řídí aktuálně platnými ceníky a dále Všeobecnými podmínkami pro poskytování lázeňské rehabilitační péče pro dospělé. Odesláním objednávky objednatel potvrzuje, že se s podmínkami objednávky, ceníky a Všeobecnými podmínkami seznámil a že s nimi souhlasí.

  Odesláním objednávky svým souhlasem umožňujete společnosti Léčebné lázně Bohdaneč a.s., v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů, zpracovat vaše osobní údaje, zejména e-mailovou adresu, zařadit je do databáze a použít jepro další reklamní a marketingové účely. Obchodní sdělení Vám budou zasílána prostřednictvím elektronických zpráv dle zákona č. 480/2004 Sb. ve znění pozdějších předpisů. Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat prostřednictvím své žádosti na e-mail: obchod@llb.cz .