Upravit stránku

Screening "RIZIKO DNY"

Dna (dříve tzv. podagra) je metabolické onemocnění, které vzniká hromaděním kyseliny močové v organismu a projevuje se tzv. dnavými záchvaty (záchvatovitými bolestmi zejména větších kloubů, které jsou zarudlé, prudce bolestivé, teplé).

  • Cena: 800 Kč


Screening "VITAMÍN D"

Většina lidí má nedostatek vitaminu D. Ten je přitom zásadní pro imunitu, obzvlášť v době pandemie covid-19.

  • Cena: 2 400 Kč


STANOVENÍ KREVNÍ SKUPINY + RH FAKTORU

Znalost vlastní krevní skupiny Vám může v náhlých situacích (při úrazu, operaci apod.) zachránit život.

  • Cena: 370 Kč


Screening „ZDRAVÝ MUŽ"

Screeningový balíček „ZDRAVÝ MUŽ“ je koncipován jako velké preventivní laboratorní vyšetření, které má odhalit nejčastější choroby s vysokým výskytem v populaci. Dovolí odhalit riziko možného vývoje cukrovky, časné fáze hypertenze, riziko aterosklerózy a metabolického syndromu, vyloučí nedostatek železa či snížení jeho zásob. Poskytne informaci o aktuální funkci jater, ledvin, štítné žlázy, o krvetvorbě a obsahuje i vybrané markery k posouzení rizika nádorového onemocnění prostaty.

  • Cena: 3 100 Kč


Screening „ZDRAVÁ ŽENA"

Screeningový balíček „ZDRAVÁ ŽENA“ je koncipován jako velké preventivní laboratorní vyšetření, které má odhalit nejčastější choroby s vysokým výskytem v populaci. Dovolí odhalit riziko možného vývoje cukrovky, časné fáze hypertenze, riziko aterosklerózy a metabolického syndromu, vyloučí nedostatek železa či snížení jeho zásob. Poskytne informaci o aktuální funkci jater, ledvin, štítné žlázy, o krvetvorbě a obsahuje i vybrané markery k posouzení rizika nádorového onemocnění vaječníků.

  • Cena: 2 600 Kč


Screening „VITALITA"

Screeningový balíček „ZDRAVÍ“ je koncipován jako velké preventivní laboratorní vyšetření, které má odhalit nejčastější choroby s vysokým výskytem v populaci. Dovolí odhalit riziko možného vývoje cukrovky, časné fáze hypertenze, riziko aterosklerózy a metabolického syndromu, vyloučí nedostatek železa či snížení jeho zásob. Poskytne informaci o aktuální funkci jater, ledvin, štítné žlázy, o krvetvorbě a hlavně vitamínu D, který je nezbytnou součástí regulačních pochodů organismu, imunitnímu stavu a obranyschopnosti organismu.

  • Cena: 3 900 Kč