Léčebné lázně Bohdaneč a.s.

Sektor Medical Spa pavilon Veselý

Pavilon Veselý se nachází v Sektoru Medical Spa, který je určený pouze pro klienty ubytované v tomto pavilonu. Nachází se zde recepce s nepřetržitou službou a rezervační kancelář. Dále je zde klientům k dispozici útulná Lázeňská kavárna se širokým sortimentem nápojů a vynikajících domácích zákusků. Součástí pavilonu Veselý je klinika Medical Wellness Clinic, tělocvična, konferenční prostory, balneoprovoz, KORÉ – solná jeskyně a plavecký bazén s přírodní minerální vodou, celoročně zahřívanou na 29–30 °C.

Vybavení pokojů:

Kategorie KLASIK

Jednolůžkové a dvoulůžkové pokoje s oddělenými lůžky (nelze vytvořit manželské lůžko) – sprcha, WC, fén, telefon, lednice, TV, WiFi, župan, voda 0,5 l na uvítanou.

Kategorie KOMFORT

Nově zrekonstruované dvoulůžkové pokoje – sprcha, WC, fén, telefon, lednice, TV, WiFi, bezpečnostní schránka, župan, kávový a čajový set (rychlovarná konvice, hrnečky), čaj, instantní káva a voda 0,5 l na uvítanou.

Kategorie EXCLUSIVE

Komfortní pokoje – sprcha, WC, fén, župan, telefon, lednice, TV, WiFi, klimatizace, bezpečnostní schránka, kávový a čajový set (rychlovarná konvice, hrnečky), čaj, instantní káva a voda 0,5 l na uvítanou.

Stravování

V lázeňském pavilonu Veselý je moderně vybavená jídelna pro samopláteckou klientelu. Podávají se zde snídaně, obědy i večeře. Klienti se stravují formou plné penze, bufetovou formou. 

Další informace:

  • Pavilon je propojen s ostatními pavilony temperovanou kolonádou.
  • V pavilonu se nachází výtah.
  • K dispozici non-stop recepce.
  • Bezplatný bezdrátový internet (WiFi).
  • Non-stop zdravotní služba.
  • Pobyt s domácími zvířaty není možný.
  • Naše lázně jsou nekuřácké. V celých lázních platí přísný zákaz kouření. Porušení zákazu kouření je sankcionováno smluvní pokutou ve výši 2 000 Kč a může být i důvodem k ukončení lázeňské léčby.
  • Parkování za poplatek 50 Kč / den (nehlídané monitorované placené parkoviště se nachází za pavilonem Jubilejní).
  • Na dvoulůžkovém pokoji obsazeném jedním klientem (na vlastní žádost) účtujeme poplatek za neobsazené lůžko 500 Kč / noc. K dispozici dle volné kapacity.

Kategorie KLASIK

Kategorie KOMFORT

Kategorie EXCLUSIVE

ZAUJALA VÁS NAŠE NABÍDKA?

zarezervujte si svůj termín