Léčebné lázně Bohdaneč a.s.

Pavilon Veselý

Pavilon Veselý tvoří vstupní bránu do celého areálu Léčebných lázní Bohdaneč. Byl pojmenován po  Bohdanečském rodákovi a zakladateli lázní Janu Veselém. V pavilonu Veselý se nachází recepce s nepřetržitou službou a rezervační kancelář. Dále je zde klientům k dispozici útulná Lázeňská kavárna se širokým sortimentem nápojů a vynikajících domácích zákusků. V létě můžete navštívit letní terasu s výhledem na bohdanečské náměstí s kostelem a vodotryskem, výbornou kávu si můžete také vychutnat ve stínu stromů lázeňského atria. Součástí pavilonu Veselý je i městská knihovna, Medical Wellness Clinic, tělocvična, konferenční prostory, balneoprovoz, KORÉ – solná jeskyně a plavecký bazén s přírodní minerální vodou, celoročně zahřívanou na 29–30 °C.

Další informace:

  • Všechny pavilony v lázeňském komplexu jsou propojeny temperovanou kolonádou.
  • V každém pavilonu se nachází výtah.
  • V areálu lázní jsou hostům k dispozici dvě recepce   – v pavilonu Veselý (non-stop služba) a v pavilonu Jubilejní (pro příjem hostů ubytovaných v pavilonech Gočár, Jubilejní a Bílý).
  • Ve všech pokojích, na lázeňské kolonádě a v kavárně je k dispozici bezplatný bezdrátový internet (WiFi).
  • Pobyt s domácími zvířaty není možný.
  • Naše lázně jsou nekuřácké. V celých lázních platí přísný zákaz kouření. Porušení zákazu kouření je sankcionováno smluvní pokutou ve výši 2 000 Kč a může být i důvodem k ukončení lázeňské léčby.
  • Non-stop zdravotní služba.
  • Parkování za poplatek 50 Kč / den (nehlídané monitorované placené parkoviště se nachází za pavilonem Jubilejní).
  • Na dvoulůžkovém pokoji obsazeném jedním klientem (na vlastní žádost) účtujeme poplatek za neobsazené lůžko 500 Kč / noc. K dispozici dle volné kapacity.

Vybavení pokojů:

Kategorie A

Moderní jednolůžkové a dvoulůžkové pokoje – sprcha, WC, župan, fén, telefon, lednice, rádio, TV, WiFi, voda 0,5 l na uvítanou.

Kategorie A PLUS

Komfortní pokoje – sprcha, WC, župan, fén, telefon, lednice, rádio, varná konvice, TV, WiFi, bezpečnostní schránka, voda 0,5 l na uvítanou. 

Stravování

V lázeňském pavilonu Jubilejní jsou moderně vybavené jídelny, ve kterých se stravují naši pacienti z řad pojištěnecké i samoplátecké klientely. Podávají se zde snídaně, obědy i večeře. Klienti se stravují formou polopenze nebo plné penze. Více o stravování se můžete dozvědět ZDE.

ZAUJALA VÁS NAŠE NABÍDKA?

zarezervujte si svůj termín