Upravit stránku

Vychutnejte si opravdový relaxační zážitek během procedur na  našem špičkovém pracovišti Medical Wellness Clinic, které se nachází v areálu Léčebných lázní Bohdaneč.

AVOKÁDOVÝ ZÁBAL

Exkluzivní avokádový zábal s obsahem čistého hedvábí zahalí tělo do absolutního luxusu. Díky vysokému obsahu tuků, minerálů a vitamínů výtečně revitalizuje pokožku a přidá jí jasný a svěží vzhled. 

  • Cena: 600 Kč/45 min. (z toho 20 min. zábal)

AROMATICKÝ ZÁBAL S MOŘSKOU ŘASOU

Mořské řasy obsahují stonásobně koncentrované účinné složky, např. minerální soli, vápník, draslík, hořčík, vitamíny a aminokyseliny. Aktivní látky umožní zlepšení mikrocirkulace. 

  • Cena: 600 Kč/45 min. (z toho 20 min. zábal)


ČOKOLÁDOVÝ ZÁBAL

Při proceduře je aplikována pravá belgická 70% čokoláda s vysokým obsahem kakaových složek bez dalších přidaných látek. Obsahuje čisté přírodní antioxidanty, vitamíny, minerály, aminokyseliny a kakaové máslo.

  • Cena: 600 Kč/45 min. (z toho 20 min. zábal)


ZÁBAL SE ZELENÝM ČAJEM

Číňané tvrdí, že zelený čaj udržuje člověka mladým a obsah kalcia, železa, fluoridů, draslíku, magnézia, sodíku, fosforu, zinku, vitamínů a dalších látek je pro tělo velikým životním elixírem. 

  • Cena: 600 Kč/45 min. (z toho 20 min. zábal) 


ANTICELULITIDNÍ ZÁBAL 

Jedná se o zpevňující, detoxikační, anticelulitidní ošetření těla za využití přípravků značky ISCHIA BEAUTY, obsahujících termální vodu bohatou na soli, vápník, draslík – prvky nezbytné pro správnou funkci buněk. 

  • Cena: 600 Kč/45 min. (z toho 20 min. zábal)


SKOŘICOVÝ ZÁBAL

Skořicový zábal je velice účinná a provoněná procedura, která pomáhá k tvarování postavy a bojuje proti celulitidě. Speciální krém nanášíme na postižená místa dolních končetin, která překryjeme termofólií. Aplikace zábalu probíhá na lehátku.

  •  Cena: 600 Kč/45 min. (z toho 20 min. zábal)


RAŠELINOVÉ OBKLADY

Jednorázový rašelinový zábal se skládá z balneologické rašeliny naplněné mezi propustnou a nepropustnou fólií. Působení rašeliny spočívá v termofyzikálních a biochemických účincích.

  • Cena: 250 Kč/15 min.