Upravit stránku

Tento typ péče slouží pro rehabilitaci a regeneraci po operačním zákroku, jako je například totální endoprotéza (indikace VII/99). Pacient je převezen z nemocnice rovnou do lázní, kde nastupuje léčebný program. Časná lázeňská pooperační rehabilitace navazuje na pobyt v nemocnici a zahajuje se překladem z lůžka na lůžko převážně mezi 7. až 10. dnem po operaci. Klienti jsou přednostně ubytováni ve speciálně upravených pooperačních pokojích (výška lůžka, madla, přizpůsobené WC, koupelna, podsedáky).

POBYT

délka pobytu: 29 dní/28 nocí, hrazená pojišťovnou

 • Nástup na pobyt je cca 7. – 10. den po operaci přeložením z nemocnice do lázní.
 • Klient je po dobu léčby v pracovní neschopnosti.
 • Nejpozdější nástup do lázní po operaci totální endoprotézy kolen a kyčlí a u kořenových syndromů je do 3 měsíců po operaci.

NABÍZÍME

 • Kvalitní rehabilitaci, zkrácení doby pracovní neschopnosti po hospitalizaci v nemocnici a rychlejší návrat do běžného života.
 • Dlouholeté zkušenosti našich lékařů a fyzioterapeutů v léčbě pooperačních a  poúrazových stavů (totální endoprotézy kyčle i kolene, kořenové syndromy, operace páteře …).
 • Snížení nutnosti další zdravotní péče v pooperačním období.

Rezervace termínu pobytu (KLP) - časná pooperační rehabilitace

  VII/10 - Stavy po ortopedických operacích s použitím kloubní náhrady

  VII/99 - Stavy po ortopedických operacích s použitím kloubní náhrady, ve kterých se jedná o přímé přeložení ze zdravotnického zařízení poskytovatele akutní lůžkové péče
 • Položky označené hvězdičkou (* ) jsou povinné.

  REZERVACE KOMPLEXNÍ LÁZEŇSKÉ PÉČE (KLP) PRO DOSPĚLÉ - ČASNÁ POOPERAČNÍ REHABILITACE PRO INDIKACE VII/10 a VII/99

  Rezervační poplatek za předběžnou rezervaci činí 1.000 Kč a je nevratný. Splatnost poplatku je 14 dní od data potvrzení předběžné rezervace KLP - časná pooperační rehabilitace. Datem úhrady se rozumí datum připsání platby na účet lázní.

  Smluvní vztah mezi společností Léčebné lázně Bohdaneč a.s., se sídlem Masarykovo nám. 6, 533 41 Lázně Bohdaneč, IČ: 47452421, zapsané v OR u KS v Hradci Králové, odd. B, vl. 807 a objednatelem se vedle potvrzené objednávky služeb nehrazených zdravotní pojišťovnou řídí aktuálně platnými ceníky a dále Všeobecnými podmínkami pro poskytování lázeňské rehabilitační péče pro dospělé. Odesláním objednávky objednatel potvrzuje, že se s podmínkami objednávky, ceníky a Všeobecnými podmínkami seznámil a že s nimi souhlasí.

  Odesláním objednávky svým souhlasem umožňujete společnosti Léčebné lázně Bohdaneč a.s., v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů, zpracovat vaše osobní údaje, zejména e-mailovou adresu, zařadit je do databáze a použít jepro další reklamní a marketingové účely. Obchodní sdělení Vám budou zasílána prostřednictvím elektronických zpráv dle zákona č. 480/2004 Sb. ve znění pozdějších předpisů. Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat prostřednictvím své žádosti na e-mail: obchod@llb.cz .