Léčebné lázně Bohdaneč

O LÁZNÍCH

Léčebné lázně Bohdaneč leží necelých 8 km od Pardubic a jsou dlouhá léta vyhledávaným místem k léčbě pohybového ústrojí a k následné péči po ortopedických operacích a výměnách kloubů, přičemž využíváme přírodního léčivého zdroje – slatiny a přírodní minerální vody. Jako jediné lázně v České republice využíváme k aplikaci slatiny speciální zábalové vany. Jedná se o vyhřívaná vodní lůžka obepínající celé tělo, která zajistí pocit beztíže a naprostého uvolnění, aniž byste se namočili. Slatina působí šetrně a aplikuje se pouze na postiženou část těla, takže se lépe odstraňuje po proceduře a více se koncentruje její působení na aplikovaném místě. Přírodní minerální voda se využívá hlavně při vodoléčbě a v krytém bazénu při cvičení a plavání.

Unikátní výhody Léčebných lázní Bohdaneč

Vysoce odborný personál, který přispěje k vašemu zdraví a životní pohodě

Výborná dostupnost  –  cesta z Prahy zabere pouhou hodinu, z Pardubic, které jsou železničním uzlem a nabízejí i mezinárodní letiště, jezdí do Lázní Bohdaneč MHD (cca 8 km)

Přírodní léčivý zdroj – slatina a přírodní minerální voda

Unikátní zábalové vany

Komplex lázeňských pavilonů propojených krytou kolonádou a krásný park s mimořádnou zahradní úpravou

Cyklostezky, golfové hřiště, rybník a další vyžití v okolí města Lázně Bohdaneč

Poskytovaná péče

Lázeňská péče hrazená pojišťovnou

  • Komplexní lázeňská léčebně rehabilitační péče
  • Příspěvková lázeňská léčebně rehabilitační péče
  • Časná pooperační rehabilitace – péče o pacienty po operaci totální endoprotézy, tzv. TEP

Medical Spa pobyty pro samoplátce

  • Léčebné pobyty
  • Wellness pobyty

MEDICAL WELLNESS CLINIC

Vyzkoušejte vyhlášené lázeňské procedury v Léčebných lázních Bohdaneč. Na výběr jich máte celou řadu, od těch klasických až po poslední trendy lázeňské terapie. V každém případě na vás čeká nevšední zážitek, dokonalá úleva a očista mysli. Léčebné i relaxační procedury si můžete dopřát samostatně, v balíčcích procedur nebo jako součást vícedenního léčebného či wellness pobytu. Hledáte-li časově nenáročný a současně komplexní způsob relaxace, na který vám bude stačit pár hodin, odpoledne, nebo budete-li chtít rovnou celý den, můžete své malé lázně prožít v našem specializovaném pracovišti Medical Wellness Clinic, které je první svého druhou v českém lázeňském prostředí. Nabízí také neinvazivní estetickou péči či anti-aging. Koncept zahrnuje tradiční i estetickou medicínu a terapie pod dohledem lékaře. Klinika se nachází přímo v areálu Léčebných lázní Bohdaneč, v pavilonu Veselý. Více na www.mwclinic.cz.

Dlouholetá tradice lázní, vynikající zdejší specialisté, okolní příroda a široká nabídka kulturních a zábavných programů jistě přispěje nejen ke zlepšení vašeho zdraví, ale také k  relaxaci a odpočinku. Překrásné prostředí je rovněž vhodným místem ke strávení vaší dovolené nebo třeba i víkendovému pobytu, kde načerpáte nové síly a zapomenete na každodenní starosti všedního dne.