OBJEVTE CESTU k rychlému zotavení

Vybíráte vhodné lázně před plánovanou operací?

Léčebné lázně Bohdaneč jsou dlouhá léta vyhledávaným místem k léčbě pohybového ústrojí. Specializujeme se zejména na péči o pacienty po ortopedických operacích a výměnách kloubů, tzv. TEP, kteří vyžadují speciální péči a zacházení, za účelem správné rehabilitace po náročném zákroku.
V Léčebných lázních Bohdaneč disponujeme vysoce kvalifikovaným personálem, jehož hlavním cílem je vaše zdraví a návrat k aktivnímu životnímu stylu.

NABÍZÍME DVĚ CESTY K VYSNĚNÉMU CÍLI

Léčebné lázně Bohdaneč se zaměřují na poskytování lázeňské péče. Nabízíme komplexní informace o dvou hlavních typech lázeňské péče: péči plně hrazenou z veřejného zdravotního pojištění a příspěvkovou péči, kterou hradí zdravotní pojišťovna pouze částečně. 

Níže můžete najít rozdíly v podmínkách léčebných možností a finančních aspektech, abychom vám poskytli přesný obraz o vašich možnostech a rozhodování při volbě vhodného typu lázeňské péče.

ZÁKLADNÍ ZNAKY KOMPLEXNÍ LÁZEŇSKÉ PÉČE

Péče plně hrazená z veřejného zdravotního pojištění

Klient během léčby JE v pracovní neschopnosti

Hrazená léčba

Hrazená základní stravu (plná penze základního typu)

Hrazené ubytování na lůžku ve dvoulůžkovém pokoji se základním vybavením

ZÁKLADNÍ ZNAKY PŘÍSPĚVKOVÉ LÁZEŇSKÉ PÉČE

Zdravotní pojišťovna hradí pouze léčbu

Klient během léčby NENÍ v pracovní neschopnosti

Hrazená léčba

Nehrazená základní strava (plná penze základního typu)

Nehrazené ubytování

Novinka

DOPROVOD JE U NÁS VÍTÁN

Přejete si strávit pobyt v lázních s vašimi blízkými, nebo si sami chcete prodloužit pobyt hrazený zdravotní pojišťovnou? Právě pro vás nebo vaše blízké jsme připravili cenově zvýhodněný pobyt pro doprovod klienta na komplexní nebo příspěvkové péči. Navštivte nás a užijte si společný čas s rodinou v Léčebných lázních Bohdaneč.

Nabídka platí pouze pro doprovod klienta na komplexní a příspěvkové péči při společném ubytování s klientem komplexní nebo příspěvkové péče na jednom pokoji.