ÚVOD » VŠE O POBYTU » VOLNÝ ČAS

CO VE VOLNÝCH CHVÍLÍCH

VOLNÝ ČAS

KULTURA A VOLNÝ ČAS

Ve volných chvílích můžete navštívit zajímavý kulturní a vzdělávací program, který lázně pro své hosty připravují, zasportovat si, zaplavat si ve vyhřívaném bazénu, projet se po okolí na kole nebo si zahrát ping pong, pétanque, ruské kuželky, kroket, zahradní šachy, badminton, soft tenis a společenské hry či případně jen tak posedět v některé z kavárniček.
V areálu lázní sídlí Lázeňské lahůdky a Lázeňská prodejna.

AKTIVNÍ ODPOČINEK

Naše lázně i blízké okolí nabízí různorodé zázemí pro aktivní odpočinek. Pokud rádi jezdíte na kole, zaručeně oceníte turistické cyklotrasy, které nabízejí přes 100 km označených tras, jsou vybaveny informačním a odpočinkovým mobiliářem a prolínají se sítí pěších turistických tras naučných stezek.

Zahrát si můžete také golf na nedalekém hřišti, které se řadí mezi jedno z nejkrásnějších 18 jamkových hřišť u nás. Přímo v areálu lázní si pak vyzkoušíte například venkovní šachykuželky či ping pong nebo můžete vyrazit na Nordic Walking

Lázeňský park

V areálu lázní se rozkládá rozlehlý rekreační park s udržovanými cestami a odpočinkovými zónami. Parkem protéká Rajský potok a najdete zde rozmanité formy a druhy flory, z nichž jsou některé cizokrajné a výjimkou nejsou ani velikáni starší osmdesáti let. Zadní část parku přechází v les a ústí do volné přírody. K rekreaci vybízející park zahrnuje i chráněnou architektonickou památku, pavilon postavený v kubistickém slohu dle návrhu světově uznávaného architekta Josefa Gočára. Od svého otevření roku 1913 nese jméno svého autora a je využíván dodnes.

Jste-li vyznavači pěší turistiky, rádi Vám zapůjčíme hole na Nordic Walking, případně se můžete připojit k naší pravidelné vycházce se zkušeným lektorem.