Upravit stránku

Poslední měsíce potvrdily, jak důležitá je naše imunita i zdraví samotné. Ten, kdo je pracovně vytížený, však jen obtížně hledá dostatek volného času na nezbytné preventivní prohlídky, které dokážou včas odhalit případný zdravotní problém. Obvykle to totiž obnáší nesčetně telefonátů, termínů a zdlouhavé čekání u jednotlivých specialistů. Přesně pro ty klienty, kteří ocení kvalitní zdravotní péči na jednom místě a v krátkém čase, přinášejí naše lázně zcela nový koncept Medical Spa.

Co znamená koncept Medical Spa?

Filosofií celého konceptu Medical Spa jsou nadstandardní služby, které jsou založené na individuálním přístupu lékařského personálu ke každému klientovi. Základem je osobní přístup a soukromí. Jakmile klient projde nezbytným vstupním lékařským vyšetřením a laboratorní biochemickou diagnostikou, sestaví mu tým lékařů pobyt na míru a doporučí léčebný plán a postup, včetně následné návštěvy odborných léčebných pracovišť. Výstupem celého pobytu jsou výsledky laboratorního vyšetření a doporučení pro ošetřujícího lékaře. Samozřejmostí je i případná konzultace tzv. na dálku. Koncept Medical Spa je navíc situován do odděleného sektoru lázní Pavilonu Veselý, kam nemá přístup veřejnost. Letos tu rekonstrukcí vznikly zcela nové, prostorné pokoje vysokého standardu. Součástí zrekonstruovaného pavilonu Veselý je také Medical Wellness Clinic, klinika, která kombinuje tradiční léčebné procedury s wellness prvky, alternativními formami medicíny a neinvazivní estetickou péčí s prvky anti-agingu.

Jaké programy nabízíme?

Můžete si vybrat z pobytových programů, které obsahují širokou škálu laboratorních vyšetření, která slouží k zjištění celkového zdravotního stavu a vyloučení významných změn vedoucích k možnému onemocnění. Pokud chcete znát hladinu cukru, jaká je aktuální funkce jater, ledvin, štítné žlázy… můžete využít speciálního pobytu pro muže nebo pro ženy s komplexním preventivním screeningem. Další vyšetření dovolí odhalit riziko možného vývoje cukrovky, časné fáze hypertenze, riziko aterosklerózy nebo metabolického syndromu. K pobytovým balíčkům si lze dokoupit laboratorní vyšetření krevní skupiny s následnou charakteristikou dané krevní skupiny.

1
2
3
4
5