Reportáže
Prima Město / Prima Česko

Reportáže
Prima Město / Prima Česko

Léčebné lázně Bohdaneč a.s. se společně s městem Lázně Bohdaneč staly v posledních týdnech dějištěm natáčení dvou oblíbených televizních pořadů, Prima Město a Prima Česko. Tyto reportáže, které jsou známé svým zaměřením na prezentaci zajímavých míst a kulturních památek České republiky, se tentokrát rozhodly divákům představit krásy a přínosy tohoto významného lázeňského města. Cílem je nejen ukázat jeho historické a kulturní bohatství, ale také seznámit diváky s životem ve městě, jeho obyvateli a různými zajímavostmi. 

Natáčecí štáb se zaměřil na areál lázní a jeho okolí, jako je například lázeňský park s minerálním pramenem. Diváci se tak mohou těšit na pohled do historie lázní, které byly založeny již na počátku 20. století, a na ukázku moderních léčebných metod, které se zde využívají.

Natáčení reportáží Prima Město a Prima Česko představuje skvělou příležitost, jak přiblížit široké veřejnosti krásy a výhody tohoto unikátního lázeňského města. Diváci se mohou těšit na poutavé příběhy, historické souvislosti a další zajímavé informace.

KDY SE BUDOU REPORTÁŽE VYSÍLAT?

Reportáž Prima Město

12. 7. CNN Prima News 17:30 – premiéra

Reportáž Prima Česko

14. 7. CNN Prima News 8:30

14. 7. Prima 9:45

14. 7. CNN Prima News 17:30

15. 7. CNN Prima News 14:30

15. 7. Prima Zoom 20:00