Léčebné lázně Bohdaneč a.s.

Medical Spa

Poslední měsíce potvrdily, jak důležitá je naše imunita i zdraví samotné. Ten, kdo je pracovně vytížený, však jen obtížně hledá dostatek volného času na nezbytné preventivní prohlídky, které dokážou včas odhalit případný zdravotní problém. Obvykle to totiž obnáší nesčetně telefonátů, termínů a zdlouhavé čekání u jednotlivých specialistů. Přesně pro ty klienty, kteří ocení kvalitní zdravotní péči na jednom místě a v krátkém čase, přinášejí naše lázně zcela nový koncept Medical Spa.

!!!UPOZORNĚNÍ!!!

Na základě usnesení vlády České republiky ze dne 6. 4. 2021, č. 353, se omezuje provoz poskytovatelů lázeňské léčebně rehabilitační péče tak, že lze poskytovat výlučně lázeňskou léčebně rehabilitační péči, která je alespoň částečně hrazená z veřejného zdravotního pojištění, a to s účinností ode dne 12. 4. 2021 do odvolání.
Z tohoto nařízení vyplývá, že jsou zakázány všechny samoplátecké pobyty.
Ohledně posunutí termínu vašeho pobytu z důvodu těchto opatření vás bude informovat rezervační kancelář.

ZOBRAZIT NABÍDKU POBYTŮ MEDICAL SPA

ZOBRAZIT NABÍDKU SCREENINGOVÝCH VYŠETŘENÍ

ZOBRAZIT NABÍDKU
PROCEDUR

Co znamená koncept Medical Spa?

Koncept Medical Spa je určen všem, kteří si chtějí po zdravotní stránce dopřát to nejlepší, odrazuje je však zdlouhavé domlouvání termínů a vysedávání v čekárně. Filosofií Medical Spa jsou nadstandardní služby, které jsou založené na individuálním přístupu lékařského personálu ke každému klientovi. Základem je osobní přístup a soukromí. Jakmile klient projde nezbytným vstupním lékařským vyšetřením a laboratorní biochemickou diagnostikou, sestaví mu tým lékařů pobyt na míru a doporučí léčebný plán a postup, včetně následné návštěvy odborných léčebných pracovišť. Výstupem celého pobytu je veškerá dokumentace z vyšetření i s doporučením pro ošetřujícího lékaře. Samozřejmostí je i případná konzultace tzv. na dálku. Koncept Medical Spa je navíc situován do odděleného sektoru lázní Pavilonu Veselý, kam nemá přístup veřejnost. Letos tu rekonstrukcí vznikly zcela nové, prostorné pokoje vysokého standardu. Součástí zrekonstruovaného pavilonu Veselý je také Medical Wellness Clinic, klinika, která kombinuje tradiční léčebné procedury s wellness prvky, alternativními formami medicíny a neinvazivní estetickou péčí s prvky anti-agingu. Propojením individuálního přístupu, dlouholetých zkušeností a odborného personálu vytváří lázně unikátní spojení pro relaxaci a léčbu.

Přijeďte a vyzkoušejte si!

  • Pobyty s osobní péčí na míru každého klienta
  • Tým specialistů na léčbu pohybového aparátu
  • Individuální přístup pro řešení specifických potíží
  • Screeningová vyšetření a konzultace s lékařem
  • Služby výživového poradce
  • Medical Wellness Clinic – propojení léčebných a relaxačních procedur
  • Vysoká kvalita ubytování a stravování bufetovou formou
  • Koncept bezpečných lázní – zvýšená protiepidemiologická opatření