ÚVOD » Pobyt pro rodinné příslušníky klientů komplexní a příspěvkové péče

POBYTY

Pobyt pro rodinné příslušníky klientů komplexní a příspěvkové péče

Přejete-li si strávit pobyt v lázních s vašim blízkým, nebo si sami chcete prodloužit pobyt hrazený zdravotní pojišťovnou, nabízíme vám cenově zvýhodněný pobyt pro doprovod (nevyžádaného lékařem) pro klienta na komplexní nebo příspěvkové péči.

Nabídka platí pouze pro doprovod klienta na komplexní a příspěvkové péči při společném ubytování s klientem komplexní nebo příspěvkové péče na jednom pokoji.

Pobyt zahrnuje:

 • 7x ubytování
 • 7x plná penze základního typu
 • 1x posouzení zdravotního stavu*
 • 1x perličková koupel
 • 1x klasická masáž částečná

*způsobilost absolvovat vybrané procedury bude posouzena lékařem na základě dotazníku vyplněného klientem (bez osobní návštěvy klienta u lékaře). Pouze v případě nutnosti úprav léčebného plánu ze zdravotních důvodů bude klient vyzván k bezplatné lékařské prohlídce.

 • volný vstup do bazénu ve vyhrazeném čase
 • volný vstup do fyziofitness ve vyhrazeném čase
Pavilon / kategorieVedlejší sezónaHlavní sezóna
01. 01. – 30. 04.
01. 11. – 31. 12.
01. 05. – 31. 10.
dvoulůžkový pokojjednolůžkový pokojdvoulůžkový pokojjednolůžkový pokoj
osoba / pobytosoba / pobytosoba / pobytosoba / pobyt
Medical Spa, Jubilejní, Bílý / A9 850 Kč11 250 Kč
Bílý – pokoje
s balkónem / A
10 130 Kč11 530 Kč
Gočár / B7 610 Kč8 450 Kč
 • Nástupní den: pondělí – neděle.
 • Přesné složení léčebného programu určí lékař na základě zjištění aktuálního zdravotního stavu. Počet procedur se pak může lišit.
 • Pobyt zahrnuje plnou penzi základního typu, pobyt začíná obědem a končí snídaní.
 • V den příjezdu je pokoj připraven po 12. hodině, v den odjezdu je nutné uvolnit pokoj do 10 hodin.
 • Uvedené ceny nezahrnují poplatek poplatek z pobytu 21 Kč / osoba / noc, který je stanovený vyhláškou města Lázní Bohdaneč. Poplatek z pobytu bude vybírán při příjezdu na recepci. Poplatek z pobytu se netýká osob nevidomých a jejich průvodců, osob, které jsou považovány za závislé na pomoci jiné fyzické osoby podle zákona upravujícího sociální služby a jejich průvodců, držitelů průkazů ZTP/P a jejich průvodců, osob mladších 18 let. Od 1. 1. 2024 pacienti na komplexní lázeňské péči (KLP) dle Zákona č. 252/2023 Sb.
 • Možnost parkování v areálu lázní za poplatek 60 Kč / den.
 • Změna složení procedur obsažených v „pobytech pro samoplátce“ za jiné je zpoplatněna částkou 100 Kč za každou měněnou proceduru (s výjimkou procedur změněných lékařem ze zdravotních důvodů).
 • Cenově zvýhodněné pobyty nelze kombinovat s jinými slevami a akčními nabídkami.

Úkony lékaře

Vyžádané ošetření samoplátce lázeňským lékařem při zhoršení zdravotního stavu je zpoplatněná služba. Jelikož toto ošetření není nasmlouváno se zdravotní pojišťovnou, ani není součástí pobytového balíčku, je za ošetření lékařem a drobné ordinace (např. vydání léků, předpis receptu, aplikace injekce, natočení EKG) účtován poplatek ve výši 350 Kč. Poplatek klient hradí při odchodu z lázeňského zařízení na recepci.

Tento poplatek se nevybírá při nutnosti odvozu klienta do nemocnice či v případě poskytnutí neodkladné první pomoci.

přejete SI ZAKOUPIT jiný POBYT nebo proceduru?

V resortu Medical Spa poskytujeme rozsáhlé nadstandardní služby spojující léčbu pohybového aparátu s prvky wellness. Nabídka pobytů představuje širokou paletu možností. Od jednodenních wellness pobytů až po několikadenní léčebné pobyty. Našim klientům doporučujeme vyzkoušet nejen procedury v podobě perličkových či vířivých koupelí ale i další jako jsou rehabilitace, termoterapie, vodíková terapie nebo oxygenoterapie.

Pro objednání či více informací nám napište nebo zavolejte: obchod@llb.cz, 466 860 660

Vybrat si můžete jakýkoliv pobyt nebo proceduru z nabídky v resortu Medical Spa https://medi-spa.cz/