Léčebné lázně Bohdaneč a.s.

Kondukční termoterapie

Kondukční termoterapie se provádí na andulačním lehátku ANDUMEDIC 3. Kombinace infračerveného hloubkového tepla a mechanických vibrací pomáhá ke ztišení bolesti, uvolnění těla a odbourání stresu. Andulace cíleně ovlivňuje aktuální stav cév tím, že stimuluje jejich vlastnosti. V rámci andulační terapie je intenzivně stimulován krevní a lymfatický systém. Andulace dále zaručuje lepší zásobení těla kyslíkem a živinami, respektive likvidaci jedovatých látek a metabolitů.

Délka trvání procedury: 20 min. terapie + 10 min. odpočinek na lehátku

Cena: 330 Kč

 

Klientům je ve vyhřátém zábalovém lůžku nejprve lokálně aplikována slatina dle lékařského předpisu, poté následuje odpočinek na lehátku v zábalové dece. K proceduře využíváme naši vlastní natěženou slatinu, která se před použitím upravuje – odstraní se hrubé příměsi, směs se velmi jemně rozemele, následně dochází k přidání vody a ohřátí slatiny na teplotu 39 – 42 °C. Nosnost této vany je max. 110 kg.

Dva infračervené zářiče mají svým tepelným působením blahodárný efekt na napjatou muskulaturu na šíji.

Infračervený zádový polštář poskytuje tři stupně prohřátí a navíc prohřátí se střídavou intenzitou, což podporuje výrazné uvolnění při bolestech.

Díky posílení andulačních kmitů tímto pásem dochází k intenzivnějšímu přenosu vibrací na břicho a trup.

Cílená masáž reflexních zón na chodidlech terapeuticky stimuluje příslušné orgány a tělesné tkáně.

 

Andulačním lehátko ANDUMEDIC 3

Jak pomáhá:

Kdy nedoporučujeme:

ZAUJALA VÁS NAŠE NABÍDKA?

zarezervujte si svůj termín