Léčebné lázně Bohdaneč a.s.

Slatinný zábal v zábalové vaně

Jako jediné lázně v České republice využíváme pro podání slatiny luxusní zábalové vany. Tento unikátní způsob lokální aplikace předehřáté slatiny je nejen příjemnější a účinnější, ale i méně zatěžuje kardiovaskulární systém než klasické podávání slatiny. Jedná se o speciální vyhřívaná vodní lůžka obepínající celé tělo, která zajistí pocit beztíže a naprostého uvolnění aniž byste se namočili. Slatina působí šetrně pouze na postiženou část těla, takže po skončení procedury nejste zabahnění od hlavy až k patě.

Délka trvání procedury: 20 min. zábal v zábalové vaně + 20 min. suchý zábal

Cena: 720 Kč

Klientům je ve vyhřátém zábalovém lůžku nejprve lokálně aplikována slatina dle lékařského předpisu, poté následuje odpočinek na lehátku v zábalové dece. K proceduře využíváme naši vlastní natěženou slatinu, která se před použitím upravuje – odstraní se hrubé příměsi, směs se velmi jemně rozemele, následně dochází k přidání vody a ohřátí slatiny na teplotu 39 – 42 °C. Nosnost této vany je max. 110 kg.

Jak pomáhá:

Kdy nedoporučujeme:

Máte zájem o proceduru? Pro objednání nebo více informací nás kontaktujte na tel. 466 860 274 (všední dny 8:00 – 15:30) nebo na emailu wellness@llb.cz.

ZAUJALA VÁS NAŠE NABÍDKA?

zarezervujte si svůj termín