ÚVOD » REFERENCE

ŘEKLI O NÁS

REFERENCE

26. 4. 2024
V. Jiráček

"Ochota personálu, ochota v kavárně, čistota v celém areálu."

26. 4. 2024
L. Bělohlávková

"líbilo se mi uplně všechno a ráda zase přijedu příští rok, jsem velice spokojená"

19. 4. 2024
I. Moravcová

"Naprostý pořádek na patře, pokoji a na WC."

13. 4. 2024
M. Beranová

"ochotný a milý personál, dobrá strava"

10. 4. 2024
J. Novotná

"Celkově spokojenost ! Líbilo se mně u vás. Pohoda v příjemném prostředí."

5. 4. 2024
J. Tavaly

"Jsem nadšená a vaše lázně ráda doporučím. Rehabilitace kvalitní, návrat k soběstačnosti. Výborná kuchyně, vše velmi chutné, široký výběr, obsluhující personál velmi milý. Kvalitní vybavení lázní, vždy ochotné a milé sestřičky, jsem velmi spokojená, lázeňská péče na vysoké úrovni."

25. 3. 2024
M. Pazourová

"Milý přístup zaměstnanců."

19. 3. 2024
B. Kočanová

"Velice milý a profesionální přístup veškerého personálu."

13. 3. 2024
L. Zenkerová

"Čistota, velmi dobrá péče, výborná strava."

26. 2. 2024
Brožíková

"Procházka parkem, bazén, cvičení. Cvičení LTV Brunkovova - dobré a cíleně vedené, pokojů. Bohužel by velký průvan v jídelně - stoly u dveří."

23. 2. 2024
Plíšková

"Příjemný a ochotný personál - na procedurách, v jídelně, cukrárně, recepci, zdr. sestřičky a ošetřující lékařka, hezké prostředí. Zeleň v kryté promenádě, park. Vyšší ceny kávy v cukrárně."

18. 2. 2024
Myslivečková

S ubytováním jsem byla velmi spokojená. Úklid pokoje probíhal pravidelně, byly měněny osušky, ručníky a povlečení. Chyběl mi tu Kneippův chodník. Možná lepe načasovat cvičení v bazénu. Občas byla tlačenice ve sprchách a šatnách. 18.2. 2024 Myslivečková

17. 2. 2024
Pavlíková

"Ochotný a milý personál. Jídlo bylo chutné, ale kdyby bylo více zeleniny. Všichni, kteří zajišťují léčebnou péči, zaslouží pochvalu za perfektní služby. Nevyhovoval mi stav matrací. Vše mají pod jednou střechou."

14. 2. 2024
Vítková

"Jako již po několikáté jsem byla velice spokojená a odjíždím odpočatá. Mockrát děkuji za super Team."

7. 2. 2024
Rendl

"Chtěl bych pochválit práci a jednání paní uklízečky v 1. patře v pavilonu Jubilejní, vždy přívětivá a ochotná pomoci, byť s malým nedostatkem. A ještě jednu pochvalu paní vedoucí uklízeček, měl jsem málo naplněn polštář a paní vedoucí během pár minut měla v ruce plně naplněný polštář. bylo by super nabízet více jednolůžkových pokojů."

25. 1. 2024
I. Svobodová

"Jsem uchvácena vstřícností, milostí, příjemností veškerého lázeňského personálu. Není co vytknout, jen možná víc tekutin a prosím za měkčí židle nebo za podsedáky (alespoň jaké jsou k dispozici v jídelně). Nemám nic, co by mě nepotěšilo, jste tu všichni úžasní, vstřícní, příjemní, v běžném životě se už toto moc nevidí."

25. 1. 2024
V. Dostálová

"Vše se mi líbilo. Dobrý program - kulturní. Velmi šikovná a milá Vanda Růžičková !!!. Velmi ochotná a pracovitá."

25. 1. 2024
V. Novák

Všude čistota a pořádek, skvělé služby a výborná kuchyně. V perličkových vanách nejsou podložky pod nohy, menší postava sjíždí do vody. Výborně vaří polévky a hl. jídlo, slabší snídaně preferoval bych více ovoce a zeleniny. Příjemný personál. Ochotné velmi pokojské.

9. 1. 2024
J. Pavelka

"Oceňuji vstřícnost a trpělivost všech zaměstnanců. Po takovém jídle se mi bude opravdu stýskat. Dík servírkám za jejich trpělivost a vstřícnost."

31. 12. 2023
L. Krejčíková

"Líbil se mi nábytek v jednom stylu, předsíň, koupelna + WC. Velmi oceňuji MATRACI! Líbilo se mi chování personálu: vstřícný, ochotný, vysvětlil, proč, mě bolí to aneb ono - a ukázal, jak si sama pomoci cvičením. Stolování, servírování, čistota stolu, květinová výzdoba, vánoční výzdoba - ikebany. Potěšil mě vstřícný, ochotný personál, vkusná výzdoba na chodbách, vestibulu. Je vidět, že se pečuje o květiny, bohatá zeleň na chodbách. Nezklamalo mě nic. Těší mě, že se pomalu vylepšují stavební úpravy ... Uvítala bych trošku teplejší přikrývku na noc v zimě. Byla mi dána deka. Vyměnit na pokoji židli, je opotřebované čalounění."

22. 12. 2023
M. Jelínek

"Rotopedy by mohli být v lepším tech. stavu (některé). Skvělý přístup personálu. Dobrý rozpis procedur + dobrá nabídka nadstandartních procedur."

11. 12. 2023
D. Suchá

"Děkuji jmenovitě p. Mytyovszké za vyhovující řešení. Problému s ubytováním, rovněž za rychlé vyřízení objednávky termínu pobytu. Spokojenost s léč. procedurami (L21 p. Novotná, J12 p. Kvapilová, J30 p. Školárová). Ostatní personál ochotný. Pestrá nabídka stravování. v jídelně spíše chladno až neútulno (to je moje jediná připomínka). Kavárna, lahůdky - skvělé zákusky, hezká adventní výzdoba. Celkově jsem byla spokojená, 4 týdny a pokroky byly patrné. Vylepšení - možnost samostatného ubytování pro 1 osobu. Je minimální, takřka nulová. Děkuji za možnost sdělit svůj názor."

8. 12. 2023
B. Veselá

"Velká pochvala všem dámám na procedurách. V lázních/městě velmi chybí lékárna. V koupelně maličké zrcadlo - příliš vysoko!"

5. 12. 2023
P. Nožičková

"Výborné jídlo! Snídaně výběr ze 3 jídel a teplé večeře je luxus. Zbytečný Krytá kolonáda, nemusí se chodit ven. Dobrá organizace od příjezdu do ukončení. (pokoj, jídelna, procedury - vše funguje). Chybí tu lékárna."

1. 12. 2023
V. Vaníčková

"Se vším spokojenost. Vynikající kuchyně. Kapacitně nedostačující výtahy."

29. 11. 2023
L. Moučka

"Moc se mi líbil příjemný a ochotný personál. čistota, pohoda, ochota všech lidí. Nevyhovovala mi křesla na pokoji - nedalo se v nich dlouho sedět."