Rozhovor s primářkou léčebného úseku MUDr. Evou Korcovou

Rozhovor s primářkou léčebného úseku MUDr. Evou Korcovou

O tom, že nestačí jezdit do lázní pouze jednou ročně na čtyři týdny, jak hradí zdravotní pojišťovny, ale že je žádoucí investovat do péče o své zdraví i něco navíc, hovořila s redaktorkou Jitkou Slezákovou jako host Radioporadny Českého rozhlasu Pardubice primářka úseku léčebné péče v Léčebných lázní Bohdaneč MUDr. Eva Korcová.

Léčebné lázně Bohdaneč jsou pojmem mezi pacienty trpícími nejen revmatismem, po operacích totálních endoprotéz nebo třeba s bolestí zad. Dlouhá léta jsou vyhledávaným místem k léčbě pohybového ústrojí a k následné péči po ortopedických operacích a výměnách kloubů. Lázně disponují velkým, nově zrekonstruovaným pooperačním oddělením, kam lidé jezdí
už 7 den po operaci s cílem zlepšit rozsah pobytu a stability.

Kromě pobytů hrazených zdravotními pojišťovnami mohou pacienti v Léčebných lázních Bohdaneč vybírat z mnoha  léčebných pobytů s využitím screeningových laboratorních vyšetření. Nebo si mohou přijet odpočinout od každodenního stresu do krásného prostředí resortu Medical Spa alespoň na jeden den a užijte si péči o sebe.

Jak v rozhovoru, který si můžete celý poslechnout v níže uvedeném odkazu, říká primářka úseku léčebné péče MUDr. Eva Korcová, přispívá tzv. samoplátecký pobyt velmi pozitivně k udržení zdravotního stavu.

Celý rozhovor naleznete zde: https://pardubice.rozhlas.cz/lazne-jednou-za-rok-revmatika-nespasi-priplatte-si-a-rehabilitujte-i-doma-9182863